Pınar Deniz Boy Kilo Yaş, Kimdir?

09.12.2021
Pınar Deniz Boy Kilo Yaş, Kimdir?

Son olarak Yargı dizisinde Avukat Ceylin rolü ile dikkatleri üzerine çeken Pınar Deniz, dizi severlerin araştırmaları arasında yer almaktadır. Aşk 101, Vatanım Sensin, Kırmızı Oda, Kardeşim Benim gibi yapımlarda yeteneklerini sergileyen oyuncu, Pınar Deniz kaç yaşında, kimdir ve nereli gibi sorular ile araştırmalar yapılmaktadır. Güzel oyuncunun hayatına dair merak edilenler, rol aldığı filmler ve dizileri bu yazıda detaylı olarak inceleyeceğiz. 2014 yıllarında oyunculuk kariyerine adım atan Deniz, son zamanlarda birçok dizide performansı ile izleyicinin karşısına çıkmaktadır. Geçtiğimiz yıl Kırmızı Oda’da Nazlı karakteri ile çok konuşulan oyuncu, yeni sezonda Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veriyor. Oyuncunun hayatını merak edenler, Deniz kaç yaşında, kimdir ve nereli sorusuna yanıt arayacağız.

Pınar Deniz Kimdir?

Pınar Deniz, 1993 4 Kasım’da Adana’da doğmuştur. Arap ve Mardinli kökenli bir ailenin çocuğu olarak Adana’da dünyaya gelmiştir ve iki yaşından sonra İstanbul, Tarabya’da büyümüştür. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olan Deniz, ilk oyunculuk deneyimi 2014 yıllarında yayınlanan Sil Baştan isimli dizide Evrim karakterine hayat vermiştir.

Pınar Deniz

Pınar Deniz Kaç Yaşında?

27 yaşındaki güzel oyuncu; şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani isimli şarkısının klibinde oynamıştır. 2016 ile 2018 yıllarında yayınlanan Vatanım Sensin isimli dizide Yıldız karakterine hayat vermiştir. 2018 yıllarında yayınlanan, başrolünü Berk Cankat ile paylaştığı “Bir Deli Rüzgar” dizisinde Gökçe karakterini hayat vermiştir. Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırmıştır. 2021 yıllarında Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde “Ceylin Erguvan” karakterini oynamıştır. Güzel oyuncunun Instagram hesabı @pinarrdenizzz olarak kullanmaktadır. Instagram’da şuan yaklaşık 2,5 milyon takipçisi bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.