Naru Kimdir

17.09.2020
Naru Kimdir

Naru asıl adıyla Koray Bıçak, 27 Ağustos 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. Antalya’da liseye kadar öğretimini gören Naru, 12 yaşında moba ağırlıklı oyunlar oynamaya başlamıştır. 2012 yılına kadar hobi olarak oynadığı oyunları artık profesyonel olarak oynamaya başlamıştır. Galatasaray takımını tutmaktadır. League Of Legends oyununda ilk oynadığı karakter Sivir’dir. Naru kimdir?

Naru Twitch

Uzun süren e-spor kariyerinin ardından Twitch platformu üzerinde canlı yayınlar yapmaya başlayan Naru, Twitch platformu üzerinde 350.000’i geçen bir takipçi sayısına sahiptir. Canlı yayınlarda genelde League Of Legends oynamaktadır. Oynarken aynı zamanda öğreten Naru’yu Twitch’den takip edebilir ve canlı yayınlarını izleyebilirsiniz.

Naru Twitch: https://www.twitch.tv/naru

Naru Twitter

Naru Twitter üzerinde 78.000’i geçen bir takipçiye sahiptir. Aktif olarak tweet atan Naru’yu Twitter üzerinden takip edip tweetlerini okuyabilirsiniz.

Naru Twitter: https://twitter.com/koraynaru

Naru Lol

Naru League Of Legends oyununda orta koridor rolünde oynamaktadır. 2012 yılında Dark Passage ile e-spor kariyerine ilk adımlarını atan Naru, Aralık 2015’e kadar Dark Passage takımında oynamıştır. Daha sonra SuperMassive takımına Ocak 2016 tarihinde transfer olmuştur. Aralık 2017’ye kadar SuperMassive takımında oynadıktan sonra yine Aralık 2017’de Team Aurora takımına transfer olmuştur. Ağustos 2018 tarihine kadar Team Aurora takımında orta koridor olarak oynamıştır. Fakat Ağustos 2018 tarihinde Team Aurora takımda Orman rolünde oynamaya devam etmiştir. Aralık 2018 tarihine kadar Team Aurora takımında oynadıktan sonra Aralık 2018’de Galakticos takımına orta koridor oyuncusu olarak transfer olmuştur. Mayıs 2019 tarihinde Galakticos ile yollarını ayırıp. Temmuz 2019 tarihinde tekrardan e-spor’a başladığı takım olan Dark Passage takımına transfer olmuştur. Aralık 2019 tarihinde kadar Dark Passage takımında oynadıktan sonra e-spor’a ara vermiştir. Tabii ki bir gün geri dönmesini isteriz.

Naru Kaç Yaşında

Naru 27 Ağustos 1996 tarihinde dünyaya gelmiştir. Günümüzde 24 yaşındadır.

Naru Instagram

Instagram üzerinde 50 gönderiye sahip olan Koray Bıçak, neredeyse 60.000 takipçiye yaklaşmıştır. Instagram’dan takip etmenizi öneririz.

Naru Instagram: https://www.instagram.com/koraynaru/

Naru Burger King

E-spor kariyerine devam ettiği yıllarda Burger King’in bir reklamında oynadı. E-spor’un daha tam gelişmediği yıllarda izleyenlerin çok sevdiği bir oyuncu Burger King reklamında oynayınca çok büyük bir şaşkınlık yarattı.

Naru Burger King: https://www.youtube.com/watch?v=MdYoQgv_Vwc

Naru YouTube

Naru, YouTube üzerinde 286 video ile toplam olarak 22 milyon izlenmeyi geride bırakmıştır. 120.000 aboneyi geride bırakan Naru, YouTube üzerinde eğitici, eğlenceli oyunlar, turnuva maçlarının analizlerini, canlı yayında oynadığı oyunları paylaşmaktadır.

Naru YouTube: https://www.youtube.com/narulol

Naru Boy

Naru’nun boyu 176 cm olarak bilinmektedir.

Naru Bıraktı mı?

Naru maalesef şu anda profesyonel olarak oynamamaktadır. Fakat aktif olarak Twitch platformu üzerinde canlı yayınlar yapmaktadır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Naru Kimdir” sorusunu detaylı bir şekilde cevaplandırdık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.