Selinay Saf Kimdir

23.02.2021
Selinay Saf Kimdir

Selinay Saf kimdir sorusu birçok insan tarafından sıkça sorulan bir soru oldu. Biz bu yazımızda Selinay Saf’ın kim olduğunu siz değerli okurlarımız için detaylı bir şekilde açıklayacağız, umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olur. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hadi konumuza başlayalım!

Selinay Saf Hakkında

Tiktok’un ülkemizde popülerleşmesiyle beraber birçok yeni fenomende hayatımıza girmiş oldu. Ünlü Tiktok fenomeni Selinay Saf’ta bunlardan bir tanesi. Selinay 2004 yılında Türkiye’nin İstanbul şehrinde doğmuştur bundan dolayı kendisi günümüzde 17 yaşındadır. Hala İstanbul’da yaşayan Selinay Saf 1.64 boyunda ve 48 kg’dır.

Psikoloji ve roman türünde kitaplar okumayı seven Selinay bundan dolayı ileride psikolog olmak istediğini belirtmiştir. Az da olsa piyano bilgisine sahip olan Selinay Saf bunun yanında binicilik ile de uğraşmaktadır. Binicilik yaptığı sırada geçirdiği bir kaza sonucu omuriliğini kırmış hatta kazadan birkaç santim ile kurtulmuştur.

Selinay Saf’ın tanınmasında ki dönüm noktası kuşkusuz saçını kesmesiydi. Bu nedenden ötürü birçok insan tarafından aşağılandı ve hatta linç edildi. İnsanlar tarafından linç edilme sebebi ise feministlik adı altında prim yapma çabası olarak gösteriliyor. Selinay bunlara karşı bir açıklama yaparak böyle bir amacının olmadığını ve sadece saçını uzun zamandır kesmek istediğini ve bundan dolayı kestiğini söyledi.

Selinay Saf Tiktok

Tiktok platformu Selinay Saf’ın tanınmasında büyük bir rol oynamıştır. Selinay Tiktok platformunda birbirinden eğlenceli içerikler üretmektedir. 195.5 bin adet takipçisi bulunan Selinay Saf’ın aynı zamanda 7.3 milyon beğenisi de mevcuttur. Selinay’ın Tiktok hesabına göz atmak isterseniz aşağıda ki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.tiktok.com/@selinaysaf

Selinay Saf

Selinay Saf Twitter

Twitter platformunu aktif olarak kullanmayan Selinay Saf’ın yaklaşık 10 bin adet takipçisi bulunmaktadır. Selinay’ın Twitter hesabına aşağıda ki bağlantıya tıklayarak göz atabilirsiniz.

https://twitter.com/SafSelinay

Selinay Saf Instagram

Selinay Instagram platformunu aktif bir biçimde kullanmaktadır. Kendisinin Instagram üzerinde 100 bin adet takipçisi ve 86 adet gönderisi bulunmaktadır. Aşağıda ki bağlantı aracılığı ile Selinay’ın Instagram profiline erişebilirsiniz.

https://www.instagram.com/selinay.saf

Selinay Saf Twerk

Selinay Saf’ın birçok Twerk tarzında dans ettiği videosu mevcuttur. Bunlara bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Selinay Saf Twerk videolarını Tiktok’ta bulunan bir akım sebebiyle çekmiştir.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Selinay Saf Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.