iPhone/iPad’de YouTube Videoları Nasıl İndirilir?

25.03.2022
iPhone/iPad’de YouTube Videoları Nasıl İndirilir?

YouTube çok fazla veri tükettiği için YouTube videoları iPhone’unuzda depolamak iyi bir fikirdir. Ancak YouTube’u çevrimdışı izlemek zor bir iştir. Ödeme yapmaktan çekinmezseniz, reklamsız izlemek için YouTube Premium’a abone olabilir ve çevrimdışı izlemek için videoları indirebilirsiniz. Ancak bunu yapmak için yine de YouTube uygulamasındaki videoları izlemeniz gerekiyor. Peki ya YouTube videolarını kaydetmek ve onları iPhone film rulonuzda izlemek istiyorsanız? Jailbreak veya diğer şüpheli yöntemler olmadan nasıl yapacağınızı göstereceğiz.

Ne yazık ki, App Store’daki YouTube videolarını doğrudan yüklemenize izin veren tüm iPhone uygulamaları uzun sürmeyecek. Apple onları yakında kaldıracağı için bunları kullanmamalısınız. Bununla ilgili daha fazla bilgi için lütfen YouTube’dan video indirmenin yasal olup olmadığı konusundaki tartışmamıza bakın. Neyse ki, YouTube videolarını iPhone’unuza indirmek hala oldukça kolay. Yalnızca bir tarayıcı kullanarak küçük bir geçici çözüm gerektirir. YouTube videoları iPhone/iPad’e indirme yöntemleri aşağıdadır.

iPhone/iPad’de YouTube Videoları Nasıl İndirilir?

YouTube Videolarını iPhone veya iPad’e İndirin

YouTube videolarını iPhone veya iPad’inize indirmek ister misiniz? Cevabınız evet ise, bu basit ve hızlı YouTube video indiricisi EaseUS MobiMover size yardımcı olacaktır. EaseUS MobiMover yalnızca güvenilir bir iOS veri aktarım aracı değil, aynı zamanda URL kullanarak YouTube, Vimeo, Metacafe, Facebook, Twitter ve daha fazlasından bilgisayarınıza veya iOS cihazlarınıza Snaptube uygulaması video indirmenize yardımcı olacak bir video indiricidir.

 1. iPhone’unuzu bilgisayarınıza bağlayın, EaseUS MobiMover’ı başlatın ve “Video İndirici”ye gidin. İndirilen YouTube videolarını kaydetmek için iPhone’unuzu hedef cihaz olarak seçin.
 2. YouTube videosunun URL’sini kopyalayın, çubuğa yapıştırın ve ardından “İndir” düğmesine dokunun.
 3. Ardından MobiMover, URL’yi hızla ayrıştırır ve YouTube videosunu iPhone’unuza indirir. İşiniz bittiğinde videoyu cihazınızda TV > Kitaplık > Filmler’de bulabilirsiniz.
 4. YouTube Videolarını YouTube Premium aracılığıyla iPhone veya iPad’e kaydedin
 5. iOS cihazınızda YouTube uygulamasını başlatın ve indirmek istediğiniz videoyu oynatın.
 6. YouTube videosunu iPhone veya iPad’inize kaydetmek için “İndir”e tıklayın.
 7. İşiniz bittiğinde, indirilen videoları görüntülemek için “Kütüphane” > “İndirilenler”e dokunun.

YouTube Videoları

Bir iOS Uygulamasıyla YouTube Videolarını iPhone’a İndirin

 1. Mobil cihazınızda https://www.icloud.com/shortcuts/fca16b7e36824fae8df26df05bbb5325 adresini ziyaret edin ve Kısayolları indirin.
 2. iDevice cihazınızdaki herhangi bir uygulamada “Paylaş” düğmesine tıklayın, “Diğer”e tıklayın ve ardından “Kısayollar”ı açın.
 3. Videoyu YouTube uygulamasında izlemeye gidin, “Paylaş”a tıklayın ve “Kısayollar” > “YouTube’u İndir”i seçin. Ardından indirme başlayacaktır.
 4. İşiniz bittiğinde, “Fotoğraf Albümüne Kaydet”i seçin.
 5. Artık mevcut videoyu iDevice cihazınızdaki Fotoğraflar uygulamasının Film Rulosunda görüntüleyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.