iPad’de Netflix’te Dil Nasıl Değiştirilir?

30.08.2023
iPad’de Netflix’te Dil Nasıl Değiştirilir?

iPad’de Netflix’in dilini değiştirmek, izleme deneyiminizi geliştirebilecek basit bir işlemdir. İster dil becerilerinizi geliştirmeye çalışıyor olun, ister dizi ve filmleri farklı bir dilde izlemeyi tercih ediyor olun, Netflix’te dil ayarlarını değiştirebilmek size çok çeşitli içerikler sunabilir. Bu makale, iPad’inizde Netflix’in dilini değiştirmek için izlemeniz gereken adımlar konusunda size rehberlik edecektir.

Netflix Dil Değiştirme Nasıl Yapılır?

Netflix’te dil değiştirmenin ilk adımı iPad’inizde Netflix uygulamasını açmaktır. Devam etmeden önce hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun. Uygulamayı açtıktan sonra, ekranın sağ üst köşesinde bulunan profil simgesine dokunun. Bu, hesabınızla ilişkili profillerin bir listesini getirecektir. Dil ayarlarını değiştirmek istediğiniz profili seçin. İstediğiniz profili seçtikten sonra, ekranın sağ alt köşesinde bulunan “Daha Fazla” düğmesine dokunun. Bu, ek seçenekler içeren bir menü açacaktır. “Dil” seçeneğini bulana kadar aşağı kaydırın ve üzerine dokunun. Ekranda mevcut dillerin bir listesi görünecektir.

iPad'de Netflix'te Dil Değiştirme

iPad’de Netflix’te Dil Değiştirme

Şimdi, geçiş yapmak istediğiniz dili seçme zamanı. İstediğiniz dile dokunduğunuzda dil otomatik olarak Netflix hesabınıza uygulanacaktır. Netflix’te dil ayarını değiştirmenin, aynı Netflix hesabını kullandığınız tüm cihazlara uygulanacağını unutmayın. Dili farklı bir cihazda değiştirmek isterseniz, aynı adımları uygulamanız gerekecektir. Son olarak, dil ayarları menüsünden çıkın ve yeni seçilen dilde içeriğinizin keyfini çıkarmak için Netflix’te gezinmeye başlayın. Artık seçtiğiniz dilde çok çeşitli şovları, filmleri ve belgeselleri keşfedebilirsiniz. Altyazılar ve ses parçaları seçtiğiniz dile göre ayarlanacak ve size büyüleyici ve sürükleyici bir deneyim sağlayacaktır.

iPad’inizde Netflix’in dilini değiştirmek birkaç basit adımda yapılabilecek basit bir işlemdir. Bu makalede özetlenen talimatları izleyerek, farklı bir dile kolayca geçebilir ve çeşitli içeriklerin keyfini çıkarabilirsiniz. Öyleyse, iPad’inizi alın ve tercihlerinize uygun dilde filmlerin ve TV şovlarının büyüleyici dünyasını keşfedin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.