Eski Gmail Tasarımına Nasıl Dönülür?

01.12.2022
Eski Gmail Tasarımına Nasıl Dönülür?

Google, şirketin diğer hizmetlerindeki değişikliklerle daha iyi uyum sağlamak için Gmail’in tasarımını değiştiriyor. Ancak yeni görünümü görür ve ondan nefret ederseniz, eski görünüme biraz daha sahip çıkabilirsiniz. Bu seçeneğin ne kadar süreceği belli değil, ancak şimdilik sadece birkaç tıklama ile önceki tasarıma dönebilirsiniz. Bu yazıda size eski Gmail tasarımına nasıl dönüleceğini öğretmeye çalışacağız. Geçen yıl Google, birçok değişiklik içeren büyük bir Gmail güncellemesi sunmaya başladı. Örneğin, kırmızı, dikdörtgen oluştur düğmesi gitti – o zamandan beri yuvarlak kenarları olan beyaz bir düğmeyle değiştirildi. Tasarım, yeni simgeler ve sekmelerle biraz daha cesur ve daha modern. Ama olay şu: herkes onu sevmiyor.

Eski Gmail Tasarımına Dönme

Eski Gmail Tasarımına Dönme

Gmail’in Eski Arayüzüne Nasıl Dönülür?

  1. Tarayıcınızda Gmail.com’a gidin ve hesabınızda oturum açın.
  2. En sağ köşede, Gmail hesap simgenizin veya şirketinizin adının yanında Hızlı Ayarlar çark simgesini göreceksiniz. Üstüne tıkla.
  3. Bunu yaptığınızda, yan tarafta “Yeni Gmail görünümünü kullanıyorsunuz” yazan metin içeren küçük, dikdörtgen bir menü göreceksiniz. Bunun altında, Orijinal görünüme geri dön’ü tıklayın.
  4. Neden geri döndüğünüzü soran bir iletişim kutusu açılacaktır. Orada, tasarımdan ne kadar nefret ettiğiniz konusunda içinizi boşaltabilirsiniz – ya da sadece hayatınıza devam edin, görmezden gelin ve Yeniden Yükle’yi tıklayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.