Immortals of Aveum’da Açılacak En İyi Yetenekler

01.09.2023
Immortals of Aveum’da Açılacak En İyi Yetenekler

Aveum’un Ölümsüzleri dünyasında Jak özeldir. Kırmızı, mavi ve yeşil olmak üzere üç büyü türünü de kullanabilen az sayıdaki kişiden biri ve Everwar’da Aveum’un fantastik topraklarında savaşırken bunlar arasında anında geçiş yapacaksınız. Jak doğal olarak ne kadar yetenekli olsa da öğrenmesi gereken çok şey var. Ne kadar çok keşfeder ve savaşırsanız, o kadar çok deneyim kazanırsınız ve geçmişte RPG oynamış herkese tanıdık gelecek bir yetenek ağacı aracılığıyla daha fazla yeteneğin kilidini o kadar çabuk açmaya başlayabilirsiniz. Düzen konusunda rahat olsanız da olmasanız da, sorun her zaman aynı kalır: hangi yeteneklere yatırım yapmaya değeceğini ve hangilerinin atlanmasının daha iyi olacağını bulmak. İşte Immortals of Aveum’da puanlarınızı yatırmanız gereken en iyi yetenekler.

Kilidi Açılacak En İyi Yetenekler

Immortals of Aveum beceri ağacı, her biri erişebileceğiniz üç büyü rengiyle ilgili olan üç bölüme ayrılmıştır. Bununla birlikte, örneğin yeşil ağaçtaki bir beceri, yalnızca o mührü kullanırken size fayda sağlayacağı anlamına gelmez. İşte her dalda kilidini açmak için çalışmanız gereken en çok yönlü ve en iyi beceriler.

Kırmızı

  • Kaos Toplama: Bu becerinin iki faydası vardır. Birincisi, tüm kırmızı sigil saldırılarının %10 daha fazla hasar vermesini sağlar ve ayrıca bununla elde ettiğiniz her öldürme, kırmızı büyü gücünüzü 8 saniye boyunca 50 artıran bir yığın oluşturur. Bunu beş defaya kadar biriktirebilirsiniz, yani öldürmelerinizi zincirlerseniz 250’lik devasa bir güç bonusu elde edebilirsiniz.
  • Korozyon Tüketmek: Korozyon, kırmızı büyüye özel bir durumdur, ancak bu beceriyi ekleyene kadar pek kullanışlı değildir. Bununla, korozyon, uyguladığınız düşmanlara zamanla hasar etkisi ekleyecektir.
  • Kaos Çatlağı: Eğlenceli bir yetenek olan Kaos Çatlağı, Patlama Dalgası hareketinize düşmanlara hasar veren ve dalga bittiğinde patlayan bir çatlak izi ekler.

Mavi

  • Hızlı Kalkan: Kalkanınızı sürekli havada tutacaksınız ve normalde bu sizi sürünecek kadar yavaşlatır. Bu yetenek sizi normal gibi hareket ettirmez, ancak blok yaparken önemli bir hız artışı sağlar.
  • Mükemmel Blok: İyi zamanlama için ödüllendirilmek ister misiniz? Bu yetenek, kalkanınızın çağrıldığı ilk saniye boyunca hasar almamasını sağlayarak, kalkan sağlığını tüketmeden gelen saldırıları savuşturmanıza olanak tanır.
  • Kalkan Solukluğu: Son olarak, kalkanınız açıkça çok önemli olduğu için, bir Göz Kırpma kullanmak, kalkanınız düştüğünde bekleme süresini azaltacak ve daha da hızlı getirmek için HP’sinin% 20’sini geri yükleyecektir.
Immortals of Aveum'da Açılacak Yetenekler

Immortals of Aveum’da Açılacak Yetenekler

Yeşil

  • Sifon Kalkanı: Burada bir tema fark ettiniz mi? Güvenilir kalkanınızı bir adım daha ileri götüren bu yetenek, blokladığınız hasarın %25’ini Jak için HP’ye dönüştürür.
  • Göz Kırpma Dalgalanması: Blok yapamadığınızda ve kaçmanız gerektiğinde, bu yetenekle göz kırpmak, baskıyı artırmak için göz kırptıktan hemen sonra 3 saniye boyunca size %20 hasar takviyesi verir.
  • Daha Büyük Göz Kırpma: Son olarak, savunma durumunuzu gerçekten tamamlamak için, bu yetenek size ekstra bir Göz Kırpma şarjı verir, böylece kalbinizin içeriğini düzeltebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.