Starfield’da Ürünler Nerede Satılır?

15.09.2023
Starfield’da Ürünler Nerede Satılır?

Starfield’da eşyaları nerede satacağınızı bilmek, taşıdığınız tüm mallar için en fazla krediyi almanıza yardımcı olacaktır. Starfield’ın harita eksikliği ve biraz kafa karıştırıcı menüleri, bazı krediler karşılığında ekipmanınızı nasıl boşaltacağınızı anlamanın oldukça zor olabileceği anlamına gelir – ve her bir öğe için ‘Değer’ statüsünün aslında size ne kadar ödeme yapılacağını yansıtmaması yardımcı olmaz. Bununla birlikte, galaksi genelinde her türden satıcı var, bu nedenle başlangıç için bulması kolay bazı dükkanlar istiyorsanız, Starfield’da eşyaların nerede satılacağını hızlı bir şekilde gösterebiliriz.

Starfield’da Nasıl Satış Yapılır?

Starfield’da bir şeyler satmak için herhangi bir satıcı veya mağaza sahibi bulmanız ve satın alma menüsünden satış menüsüne geçmek için “LB” tuşuna basmanız yeterlidir. Hatta eşyaları doğrudan geminizin kargo envanterinden satmak için tekrar LB’ye basabilirsiniz, böylece kendiniz şehir boyunca taşımak zorunda kalmazsınız.

Starfield'da Nasıl Satış Yapılır?

Starfield’da Nasıl Satış Yapılır?

Nereye bakacağınızı bildikten sonra satıcıları bulmak çok zor değil, ancak şehirler ve kasabalar için harita eksikliği ilk keşfi zorlaştırıyor. Bir şeyler satmak için en kolay yer, yukarıda gösterildiği gibi gemilerinizi indirdiğiniz tüm büyük uzay limanlarında bulunan yeşil Ticaret Otoritesi Kiosklarıdır. Genellikle ya iniş pistinin çıkışında ya da ilgili gemi teknisyeninin yanındadırlar.

Bunun ötesinde, tüm büyük Starfield şehirlerinde insan satıcıları olan mağazalar bulabilirsiniz, bazen birden fazlası da olabilir. Jemison’daki Yeni Atlantis’te satıcılarla dolu koca bir Ticari Bölge vardır – buraya hızlı bir şekilde geldiyseniz veya tramvaydan indiyseniz, UC Dağıtım Merkezi veya Outlander’ı bulmak için hemen önünüzdeki havuzdan Loca yönünde ilerleyin, her ikisi de dayanıklı bir uzay maceracısının muhtemelen ihtiyaç duyacağı her şeyi satar ve satın alır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.