Asphalt 9 Gecikmesi Nasıl Düzeltilir?

14.01.2023
Asphalt 9 Gecikmesi Nasıl Düzeltilir?

Arabanızın yol tutuşunu ve hızını artırmanıza izin veren yükseltmeler almak gibi sürekli bir kilit açma akışı, yeni sürüşler için planlar ve düzenli olarak gerçekleşen yeni etkinlikler eklediğinizde, Asphalt 9 size gerçek yaptığınız izlenimini vermek için mükemmel bir iş çıkarır. Yumuşak lansman sürümü ile resmi sürüm arasında geçen on saatin ardından bile, yine de sıkıcı değil.

Video oyunu, onca zaman geçirmiş olmamıza rağmen hâlâ yeni hissettiriyor. iPhone 6s’de bile, Amerikan Midwest’teki bir demiryolu rayında lastiklerinizin geride bıraktığı toz gibi küçük ayrıntılardan yansımalarla tamamlanan zarif ayrıntılara sahip araba modellerine kadar her şey mükemmel görünür. Asphalt 9’un yarışları, karlı Himalayalar, güneşli Kahire (arka planda Piramitler ile), geceleri Şanghay ve daha önce bahsi geçen American Midwest dahil olmak üzere çeşitli konumlarda gerçekleşir. Asphalt 9 yeni arabaların kilidini açma hızı, önceki taksitlerden farklı olmasının bir yönü. Oyunu oynadığımız süre boyunca, mevcut araçlarımızın özelliklerini yükselttiğimizi ve yarış belirli bir araç türü gerektirmedikçe birden fazla araç arasında geçiş yapmak yerine bunları daha sık kullandığımızı keşfettik.

Asphalt 9 Gecikmesi

Asphalt 9 Gecikmesi

Asphalt 9 Gecikmesini Düzeltmenin Yolları

Grafik Sürücüsünü Güncelle

Asphalt 9: Legends ile FPS sorunu yaşıyorsanız denemeniz gereken ilk şey grafik sürücünüzü güncellemektir. Ara sıra sürücülerinizi manuel olarak güncellemeyi unutursanız, PC’nizin tarihi geçebilir. Asphalt 9: Legends’ta neden FPS sorunları yaşadığınıza dair bir sır yok.

AMD ve Nvidia’nın resmi sürücü sürüm notları, bu tanınmış grafik kartı üreticilerinin her ikisinin de Asphalt 9: Legends için en iyi desteği sunduğunu belirtiyor. En güncel sürücüye sahip olup olmadığınızdan emin değilseniz, onu manuel olarak indirebilir veya doğru GPU sürücüsünün bilgisayarınıza indirilip yüklenmesini sağlamak için Driver Booster’ı kullanabilirsiniz.

 1. Driver Booster’ı edinin ve kurun.
 2. Driver Booster’ı başlatın ve “Tara”yı seçin. Bundan sonra Driver Booster, sürücüyle ilgili sorunları tarayacak ve belirleyecektir.
 3. Bilgisayarınızın doğru sürücüleri otomatik olarak indirmesi ve kurması için “Şimdi Güncelle” düğmesine tıklayın.
 4. Güncelleme değişikliklerinin etkili olması için bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Steam Arayüzünü Devre Dışı Bırak

 1. Steam’i açın ve Kütüphane’ye gidin
 2. Asphalt 9: Legends’a sağ tıklayın ve Özellikler’e tıklayın
 3. GENEL sekmesindeki Oyunda Steam katmanını etkinleştir onay kutusunun işaretini kaldırın.

Yüksek Öncelikli Efsaneler

 1. Asphalt 9: Legends’ı açın
 2. Oyunda Ctrl + Shift + Esc tuşlarına aynı anda basarak Görev Yöneticisini açın.
 3. Ayrıntılar sekmesine gidin ve ana Asfalt 9: Efsaneler sürecini bulun.
 4. Asphalt 9: Legends’a sağ tıklayın ve fare ile Öncelik Ayarla’ya gidin ve Yüksek’i seçin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.