Ahiyan Kimdir

29.11.2020
Ahiyan Kimdir

Ahiyan ünlü bir Türkçe rap sanatçısıdır. Kendisinin birçok teklisi mevcuttur. Ek olarak başka sanatçılara söz ve müzikte yapmaktadır. Geçtiğimiz günlerde Reynmen’in Az Sevdim şarkısının söz ve müziğini de kendileri yapmıştır. Değişik tarzı ile birçok insanın fazlasıyla ilgisini çekmiştir. Uzun nameleri ile şarkılarının kaliteside bir hayli yükselmiş bulunmakta. Özellikle şarkılarında kullandığı sözlerin anlamlı olması lirikalite bakımından Ahiyan’ı üstte tutmaktadır. Biz bu blog yazımızda Ahiyan kimdir detaylarıyla paylaşacağız. Lafı daha fazla uzatmadan hadi başlayalım!

Ahiyan Ne Demek

Ahiyan kardeşlik demektir. Ahiyan’ın kullanmış olduğu bu isim gerçekten çok güzel bir anlam taşıyor.

Ahiyan Kaç Yaşında

Ahiyan 13 Şubat 1996 tarihinde doğmuştur. Kendisi günümüzde 24 yaşındadır.

Ahiyan Gerçek İsmi

Ahiyan bir sahne ismidir. Muhammed İkbal Keskin ise Ahiyan’ın gerçek ismidir.

Ahiyan Nereli

Ahiyan Türkiye’nin Ağrı ilçesinde doğmuştur. Kendisi Ağrı’lıdır.

Ahiyan Instagram

Ahiyan aktif olarak Instagram kullanmaktadır. Sık sık gönderi ve hikaye paylaşımı yapmakta. Kendisinin Instagram üzerinden 34 bin adet takipçisi bulunmaktadır. Ahiyan’ı Instagram üzerinden takip etmek isterseniz aşağıda ki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.instagram.com/ahiyan1/

Ahiyan Youtube

Ahiyan’ın şarkılarını dinlemek için kendisini Youtube üzerinden takip edebilirsiniz. Ahiyan’ın kanalına ulaşmak için altta ki bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

https://www.youtube.com/c/AhiyanOfficial

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Ahiyan Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Sizlerde Ahiyan gibi internetten para kazanmak isterseniz  BetWinner mobil sayfayı ziyaret edin. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ahmet dedi ki:

    2 ay önce verdiği röportajda 22 yasında olduğunu söylüyor,içerik düzeltilmeli.