Polosmart FS38 Bluetooth Hoparlör İncelemesi

26.11.2020
Polosmart FS38 Bluetooth Hoparlör İncelemesi

Herkese Wroxe’un ilk ürün incelemesinden merhaba! Bildiğiniz gibi ülkemizde döviz kurlarının artmasından ötürü teknolojik birçok ürünün fiyatı da inanılmaz derecede yükseldi. Bu nedenden ötürü insanlarımızın neredeyse hepsi uygun fiyat etiketine sahip ürünler tercih ediyor. Uygun ürünlerin ne yazık ki çoğu kalitesiz diye tabir ettiğimiz ürünler. Aralarında tabii ki de fiyat performans ürünleri de var. Hatta fiyatı yüksek olan ürünlerle bile yarışabilecek uygun fiyatlı ürünler var. Biz bu incelememiz de böyle bir ürün olan Polosmart FS38 Bluetooth hoparlör incelemesi yapacağız. Eğer bir Bluetooth hoparlör ihtiyacınız varsa seçenekleriniz arasında bu hoparlörü ekleyeceğinize şimdiden emin olabilirsiniz. Hadi lafı daha fazla uzatmadan konumuza başlayalım!

Polosmart FS38 Bluetooth Hoparlör İncelemesi

Bluetooth hoparlörler son yıllarda bir hayli popülerleşti. Bu popülerleşmeyle beraber ürün gamı arttı ve tabii ki ürünlerin fiyatları da. Bazı ürünler binlerce liradan satılmakta. Biz bu ürünlerin yanında oldukça performanslı olan ve aynı zamanda günümüz şartlarında “ucuz” sayılabilecek bir hoparlörü inceleyeceğiz. Bu hoparlörün en can alıcı noktası ise fiyatı, tam olarak 99.90 TL. Evet yanlış duymadınız, 99.90 TL. Efsane kasım indirimi ile şu an 69.90 fakat ilerleyen günlerde bu indirim bitecek. Resmi satış fiyatı ise 99.90’dır. Günümüzde bu fiyat etiketine sahip teknolojik bir ürün almak neredeyse imkansız. Hadi gelin isterseniz Polosmart FS38 Bluetooth hoparlörün teknik detaylarını öğrenelim.

  • Bluetooth 5.0
  • Batarya Kapasitesi: 1200mAh
  • Batarya Voltajı: 3.7V
  • Çıkış Gücü: 3W
  • Malzeme: ABS + Metal

Batarya kapasitesi burada çok önemli, bu ürün tam bir şarj ile ortalama olarak 20 saat müzik çalabiliyor. Evet, 20 saat. Gerçekten inanılmaz bir performans. Emsal ürünlere baktığımız taktirde bu çalma süresi 5-6 saat arasında değişmekte. Polosmart’ın bu süreye ulaşabilmiş olması gerçekten büyük bir başarı.

Outdoor yani dış koşullar için üretildiğinden ötürü kasası tamamen metaldir. Düşmelere ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Bu hoparlör Bluetooth desteği vermesinin yanında buna ek olarak, USB bellek, SD kart ve AUX desteği de vermektedir. Bunlar birçok Bluetooth hoparlörde bulunmayan desteklerdir. USB veya SD kart sayesinde telefona ihtiyaç duymadan istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. AUX kablosu ile de bilgisayarınıza bağlayabilir ve müzik zevkini yüksek seslerle yaşayabilirsiniz.

Polosmart FS38 Bluetooth Hoparlör

Polosmart FS38 Bluetooth Hoparlör Ses Performansı

Evet gelelim en can alıcı noktaya. Bir Bluetooh hoparlörün en önemli noktası kesinlikle ses performansıdır. Bu Bluetooth hoparlörün 99.90 TL’lik fiyat etiketine sahip olması birçok insanı korkutuyor. Ucuz ürün iyi ses vermez algısı birçok insanda var. Bu ürünün bu algıyı kırdığını kesinlikle söyleyebiliriz. JBL markasının 429 TL’lik Clip 3 modeli ile karşılaştırdığımızda neredeyse hiçbir fark olmadığını deneyimledik. Bu açıkçası bizi de çok şaşırttı. Eğer amacınız sadece müzik dinlemekse ve aşırı derecede üstün bir performans beklemiyorsanız bu ürünü kesinlikle tercih etmelisiniz.

Sonuç

Evet sonuç olarak bu ürün bu fiyat bandında ki en iyi ürün diyebiliriz. Tam bir fiyat performans canavarı olarakta adlandırmayı açıkçası absürt görmedik. Eğer amacınız sorunsuz bir şekilde müzik dinlemekse bu ürünü gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

Ürünü resmi sitede incelemek için tıklayın!

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Polosmart FS38 Bluetooth Hoparlör İncelemesi” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM