Baran Kalaycı Kimdir

20.05.2021
Baran Kalaycı Kimdir

Baran Kalaycı’nın spor serüveni daha 10 yaşındayken futbol ile başladı ancak 4 yıl amatör olarak futbol oynayabildi. Sonrasında 2010 yılında Vücut Geliştirme sporu ile tanıştı ardından kendisinin Vücut Geliştirme sporunda hızlı geliştiğini fark etti. 2011 yılında gösterdiği gelişime bakarak profesyonel olarak bu spora giriş yaptı. YouTube’a 23 Nisan 2007’de katılsada düzenli videolarını 2016’da atmaya başlamıştır. YouTube platformunda spor içerikli beslenme, vlog tarzı videolar çekip kendi kitlesine sunmaktadır. Şu sıralar Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletine taşınmış ve hayatını orada sürdürmektedir ayrıca kendisi Woof Gym adında bir spor giyim markasının sahibidir üstelik hedeflerinden birisi de Woof Gym’i Amerika pazarına sokarak dünyaya tanıtmaktır. Spor sevenlerin yakından takip ettiği Baran Kalaycı Kimdir?

Baran Kalaycı Kaç Yaşında?

Baran Kalaycı 12 Kasım 1992 tarihinde doğmuştur. Şu an yani 2021 itibari ile 28 yaşındadır.

Baran Kalaycı Boy?

Herkesin en çok sorduğu soruya gelirsek Baran Kalaycı 180 cm boyundadır.

Baran Kalaycı Uzaktan Eğitim

Bir yarışmacı olan Baran Kalaycı uzaktan eğitimlerinde kişinin vücut tipine, kişinin hedefi ve yaşam şekline göre detaylı ve video destekli antrenman ve beslenme programları sunmaktadır. Programlar hakkında detaylı bilgiler için buradan sitesini ziyaret edip bilgi alabilirsiniz.

Baran Kalaycı Youtube

Baran Kalaycı 23 Nisan 2007’de kanal kurup düzenli videolarını 2016 yılında atmaya başlamıştır. Videoları genellikle vlog, beslenme ve antrenman tarzı videolar içermektedir. Şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinden vlog tarzı videolar atmaktadır. Baran Kalaycı’nın YouTube Platformunda 207 Bin abonesi bulunmaktadır. Dilerseniz Baran Kalaycı’nın YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Baran Kalaycı Instagram

Instagram’da barankalayci adı ile takipçilerine günlük hayatından kesitler ve genellikle formunu gönderi olarak atmaktadır. Baran Kalaycı’nın Instagram’da 465 bin takipçisi bulunmaktadır. Baran Kalaycının Instagramına buradan ulaşabilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Baran Kalaycı Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.