En İyi iPad Oyunları

06.08.2022
En İyi iPad Oyunları

En iyi iPad oyunları cesur grafikler, adrenalin pompalayan zorluklar ve sürükleyici deneyimler sunar. Ancak harika bir oyunu iyi bir oyundan gerçekten ayıran şey, Apple’ın tabletinde yeterli ekran alanının kullanılmasıdır. En iyi iPad üretkenlik için harika bir araç olsa da, en az birkaç en iyi iPad oyunu olmadan tam potansiyeline ulaşamaz. iPad’inizde oynamak daha iyi olamazdı. Her yere götürebilecek kadar küçük, ancak daha hassas yazmaya izin verecek kadar büyük bir ekrana sahip ve en sevdiğim uygulamaları tekrar tekrar bulmak için iPad’ime ulaşmamı sağlayan bu ölümcül kombinasyon.

Mevcut olan devasa kitaplık kitaplığına ek olarak (birçoğu birkaç dakika içinde indirebilirsiniz), harika dokunmatik kontrollere ve her yerde, her zaman oynama olanağına sahip büyük, güzel bir ekrana sahip olursunuz. En iyi iPad oyunları, tüm bu avantajlardan yararlanarak oyuncuların hareket halindeyken, genellikle konsol ve PC oyunlarının fiyatının çok altında daha iyi oyunların keyfini çıkarmasına olanak tanır.

The High Odyssey

Oyun, snowboard atmosferini ancak yeni bir kumlu arazide yansıtıyor. Kum tepeleri, kanyonlar ve tapınaklar dahil çeşitli manzaraları keşfederken 180 hedefi tamamlayın. Kum fırtınaları ve kayan yıldızlar arasında süzülün ve Alto’nun altı eşsiz arkadaşıyla tanışın. Daha rahatlatıcı bir deneyim için, puanların, madeni paraların veya güçlendirmelerin olmadığı, sadece siz ve çölün olduğu Zen moduna geçin. Alto’s Odyssey, ilk oyunun parlak, karlı, renkli paletini, orijinali kadar davetkar olan çok daha sıcak, daha karanlık bir ayar için takas ediyor. Çöl, şaşırtıcı derecede güzel olsa da, Alto’nun eskiden olduğu yamaçlardan daha sert ve daha az bağışlayıcı hissediyor ve yeni manzara, oyuncuların keşfetmesi için çok sayıda yeni zorluk sunuyor.

Device 6

Device 6, her şeyden önce bir hikaye, kahramanı Anna’nın sürüldüğü bir gizem. Bir adada uyanır, ama o nerede? Oraya nasıl gitti? Neden hiçbir şey hatırlayamıyor? Oyun edebiyatla macerayı birleştirir, kelimeler seyahat ettiğiniz koridorları oluşturur, araştırmanız için yayılmış yerleşik bulmacalar. Seyahat ettiğiniz yollar, içinde gömülü bulmacalar ve hikayenin giderek artan bir meta tarafı bulacağınız hikayenin anlatısını oluşturur. Akıllı, şık ve benzersizdir ve geleneksel oyun sistemlerinde çalışmaz.

Old Sins

Old Sins, aynı temel oynanışa sahip olan fantastik Room oyunları serisinin bir parçasıdır. Keşfetmek için tonlarca zorlu bulmaca içeren ve beyninizi çözmek için rafa kaldıran dev bir bulmaca kutusu gibi. Hırslı bir mühendisin ve karısının aniden ortadan kaybolması, onu değerli bir eser arayışına sokar. Ne kadar çok bulmaca çözerseniz, hikaye o kadar ilgi çekici hale gelir ve her bulmacayı çözdüğünüzde onu son derece tatmin edici hale getirir. Old Sins, iPad Pro sahipleri için olmazsa olmazlardan. Düşündürücü bulmacalardan oluşan bu somut, birinci şahıs yolculuğunda, hevesli mühendisin ve karısının neden aniden ortadan kaybolduğuna dair gizemi çözmeye yardım etmekle görevlendirildiniz ve değerli eserleri aramak için yola çıktınız. Siz Waldegrave Malikanesi’ndeki gizemleri çözmeye çalışırken, rahatsız edici sırları öğrenir ve şifreli ipuçlarını takip eder. Şaşırtıcı 3D bulmaca deneyimi, ürkütücü film müziği ve etkileyici ses efektleriyle birleşiyor.

iPad Oyunları

iPad Oyunları

Hitman Go

Hitman Go, herkesin en sevdiği kel, barkodlu usta suikastçinin masa oyunu tarzı mobil versiyonudur ve imza gizli eylemiyle, gerçek dedektiflik çalışmasıyla Clue veya şehir planlamasıyla Carcassonne kadar ortak noktası vardır. Ortaçağa ait. Dürüst olmak gerekirse, var olması bir sürpriz ve bunu bir zevk haline getiriyor. Ancak her ikisi de gerçek başarısının yanında sönük kalıyor: adını onurla taşıyacak kadar bir Hitman oyunu gibi hissetmek. Hitman Go, son zamanlardaki bazı Hitman oyunlarını rahatsız eden geniş set parçalarını, karmaşık arsa ve aksiyon dolu strateji oyununu ortadan kaldırıyor ve onu gerçek bir tahta oyununa indirgiyor. Bir masa oyunu gibi, muhafızları gizlice geçmeye ve hedefinizi öldürmeye çalışırken her seferinde bir dönüş yaparsınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.