Valorant Aim Geliştirme

07.01.2021
Valorant Aim Geliştirme

Her FPS oyununda olduğu gibi Valorant’ta da aim çok önemli bir konumdadır. Aiminiz ne kadar iyi olursa Valorant oyununda o kadar fazla düşman öldürebilirsiniz. Bu sayede çok daha hızlı bir şekilde rütbe atlayabilirsiniz. Valorant çok yeni bir oyun olduğu için oyuncular bu oyunda aimlerini nasıl geliştirebileceklerini pek iyi bilmiyorlar. Biz bu konumuzda Valorant aim geliştirme işleminin nasıl yapılabileceğini detaylı bir şekilde anlatacağız. Sizlere öğreteceğimiz tekniklerle beraber oyunda ki aiminiz 1-2 hafta gibi kısa bir süre içerisinde gözle görülür şekilde gelişecek. İsterseniz lafı daha fazla uzatmadan hadi konumuza başlayalım!

Valorant Aim Geliştirme

Valorant oyununda aim geliştirmenin ilk kuralı oyunu bolca oynamaktır. Evet bu madde size biraz absürt gelmiş olabilir fakat bir oyunda kendini geliştirmek istiyorsanız o oyuna çok fazla zaman ayırmanız gerekiyor. Ne de olsa tecrübe her şey demektir. Valorant’ta aim geliştirmenin dışında karakterlerin de birçok özelliği bulunmakta. Bu özellikleri bilmeden oyunda iyi rütbelere sahip olmanız çok zor. Valorant’ı oynarak hem aiminizi hemde oyun bilginizi geliştirebilirsiniz. Bu ikisi birleştiği taktirde önünüzde kimse duramayacaktır. Şimdi sıra aim geliştirme tüyolarında!

Valorant Ölüm Kalım Savaşı

Ölüm Kalım Savaşı

Ölüm kalım savaşı, bilinen adıyla ölüm maçı. Bu oyun modu, aim geliştirme konusunda bulunmaz hint kumaşıdır. Gerçek oyuncular ile beraber oynayarak aiminizi kolay ve hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz. Buna ek olarak resmi haritalarda oynadığınız için birçok duruma karşı antrenman yapabilirsiniz. Kısacası kendinizi geliştirmek istiyorsanız günde minimum beş adet ölüm kalım savaşı oynamanızı tavsiye ederiz. Unutmayın, ne kadar çok oynarsanız o kadar çok gelişirsiniz.

Poligon

Oyunda bulunan poligonu bilmeyen yoktur. Birçok insan buraya sadece sıkıldığında girer ama kendinizi geliştirmek istiyorsanız minimum 1 saat burada zaman geçirmelisiniz. Poligonda bulunan alıştırma seçeneğini seçerek aralıksız bir saat düşmanları öldürmelisiniz. Tabii sadece düşman öldürmek yetmeyecektir. Düşmanları farklı şekillerde öldürmelisiniz. Ani dönüşler yaparak vurmak gibi. Bunun oyunlarda ki adı Flick’tir. Buna ek olarak silahlarda spray atmaya da çalışmalısınız. Silahların spray yollarını öğrenerek bunları ezberlemeli ve sürekli daha iyi olmak için çalışmalısınız. Bu tarz şeylere çalışarak kendinizi geliştirmelisiniz. Dereceli maçlarda bu çalışmaların yararlarını oldukça fazla göreceksiniz.

Evet aim geliştirmek için bu iki madde fazlasıyla yetecektir. Burada önemli olan etken sürekliliktir. Bir veya iki gün aim çalışarak aiminizi kalıcı olarak iyi bir konuma getiremezsiniz. Bunu yapabilmek için minimum 1 ay boyunca aim çalışmanız gerekmektedir. Bu maddeleri uygulamaya başladıkça dereceli maçlarda daha iyi performans sergilediğinizi sizde fark edeceksiniz. Burada ki en önemli madde ise kesinlikle çok oynamaktır. Ne kadar çok oynarsanız o kadar iyi olursunuz!

Valorant Poligon

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Valorant Aim Geliştirme” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.