CyberRulzTv Kimdir

05.04.2021
CyberRulzTv Kimdir

CyberRulzTv asıl adıyla Anıl Parlaklı hakkında pek bilgi yoktur. Kendisi Twitch ve YouTube platformlarında içerikler üretmektedir. Genel olarak ağırlık verdiği platform ise YouTube platformudur. Peki CyberRulzTv kimdir?

CyberRulzTv Twitch

Anıl Parlaklı Twitch platformunda çok kısa zamanda 200 bin takipçiyi geçmiş bulunmaktadır. CyberRulzTv son zamanlarda Sadece Sohbet, VALORANT, Dying Light, Garry’s Mod, Among Us, Rocket League, Riskers, RISK: The Game of Global Domination kategorilerinde yayınlar yapmıştır. Haftada 4-5 kere canlı yayın yapmaktadır.

CyberRulzTv YouTube

Anıl Parlaklı YouTube platformuna 23 Şubat 2014 tarihinde katılmıştır ve 10 Mart 2014 tarihinde video yüklemeye başlamıştır. CyberRulzTv YouTube platformunda 400 bin aboneyi geçmiş bulunmaktadır aynı zamanda 1000 adet video paylaşmıştır. Toplam izlenmesi ise 155 milyonu geçmiş bulunmaktadır. Genel olarak Counter-Strike: Global Offensive içerikleri üretmektedir.

CyberRulzTv Instagram

Anıl Parlaklı Instagram hesabında 6 gönderi paylaşmıştır. CyberRulzTv yaklaşık olarak 56 bin takipçiye sahiptir. Genel olarak canlı yayın bildirimlerini Instagram hikayelerinden paylaşmaktadır.

CyberRulzTv Yüzü

Anıl Parlaklı’nın canlı yayınlarde ve videolarda kamera kullanmaması sebebiyle yüzü çok merak edilmiştir. Aslında Instagram hesabında fotoğrafları bulunmaktadır fakat izleyiciler Instagram hesabına bakmadıkları için yüzünü merak etmişlerdir. İşte CyberRulzTv’nin yüzü.

CyberRulzTv Steam

Anıl Parlaklı Steam hesabı 96 leveldir aynı zamanda 4 adet profil ödülü, 109 adet rozet, 40 ekran görüntüsü, 7 inceleme, 8 çizim, 6 grup ve 313 arkadaşa sahiptir.

CyberRulzTv Discord

Anıl Parlaklı’nın Discord sunucusunda 45 bini aşkın üyesi bulunmaktadır. Birçok sesli sohbet odası ve metin kanalları bulunmaktadır aynı zamanda Discord sunucusunda arkadaş edinebilir ve oyunlar oynayabilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “CyberRulzTv Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Melis Belinay dedi ki:

    ..