Tolgahan ‘Oyunbros’ Türkben Kimdir

18.06.2020
Tolgahan ‘Oyunbros’ Türkben Kimdir

Tolgahan ‘Oyunbros’ Türkben bir YouTube içerik üreticisidir. YouTube’a içerik üretmeye 27 Nisan 2014 yılında başlamıştır. Kanalının ismi ilk yıllarda ‘Oyun Kardeşliği’ dir. Fakat daha sonra kanalının ismini ‘Oyunbros Zamanı’ olarak değiştirmiştir. Daha sonra ise ‘Oyunbros Tolgahan’ olarak şu anda güncel olarak kullandığı ismi koymuştur. Peki Tolgahan “Oyunbros” Türkben Kimdir?

Tolgahan ‘Oyunbros’ Türkben Kimdir?

Tolgahan Türkben 1994 yılında doğmuş olup. Şu anda 26 yaşındadır. Tolgahan Türkben Aslen Kayseri’li olur. Ankara’da yaşamaktadır. Gazi Üniversitesi mezunudur. ‘Riot Games’ ile iş birliği içinde çalışan Tolgahan Türkben birçok ‘Riot Games’ tarafından düzenlenen etkinlik ve turnuvalara katılmıştır.

Oyunbros Youtube

Tolgahan Türkben 27 Nisan 2014 yılında YouTube kanalını açıp videolar yüklemeye başlamıştır. 19 Nisan 2015 yılında paylaştığı “Sıfırdan elmasa” serisinin Lee Sin oynadığı ilk bölümü ile yüksek miktarda takipçi kazanmıştır. Aynı zamanda Yayınlarda oynadığı hikaye oyunlarını paylaştığı 2. kanalı mevcuttur.

Oyunbros Tolgahan: https://www.youtube.com/oyunbros

Oyunbros Plus: https://www.youtube.com/channel/UCgYiX5mHQJW60lUhHp_MtIA

Oyunbros Facebook Gaming

Tolgahan ‘Oyunbros’ Türkben geçtiğimiz yıllarda Twitch üzerinden yayın açıyordu. Fakat artık Facebook Gaming üzerinden yayın açıyor. Geçtiğimiz aylarda Facebook Gaming Türkiye anlık izleyici rekorunu 12.3 bin anlık izleyici ile kırmayı başarmıştır. Yayında bazen League Of Legends, bazen ise Oyunbros Plus kanalına yüklediği hikaye oyunlarını oynuyor.

Oyunbros Facebook Gaming: https://www.facebook.com/gaming/oyunbros

Oyunbros Instagram

Tolgahan Türkben Instagram üzerinde 79.8 bin takipçiye sahiptir. Instagram’da her zaman olmasa bile, elinden geldiğince her canlı yayın açtığında paylaşımda bulunuyor.

Tolgahan Türkben Instagram : https://www.instagram.com/tturkben94/

Oyunbros Eşi

Tolgahan Türkben nişanlısı olduğu Zeynep Hazel Akyar ile 2.5 yılın ardından 14 Aralık 2019 tarihinde nişanlanmıştır. Zeynep Hazel Akyar, Tolgahan Türkben gibi Facebook Gaming üzerinden canlı yayın açmaktadır. Fakat henüz bir YouTube kanalı yoktur. Fakat Facebook adresine gidip yaptığı GTA V Role Play yayınlarını izleyebilirsiniz.

Zeynep Hazel Akyar Instagram: https://www.instagram.com/zeynephazelakyar/

Zeynep Hazel Akyar Facebook Gaming: https://www.facebook.com/gaming/hazelakyar

Bu ve bunun gibi Diğer içeriklere göz atmak için ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İçerik hakkında ki yorumlarını alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtmeyi unutmayın. Wroxe herkese iyi günler diler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.