Cacarov Kimdir

10.02.2021
Cacarov Kimdir

Cacarov, asıl adıyla Ömer Erdem 17 Ağustos 1998 yılında Zonguldak ilinin Ereğli ilçesinde dünyaya gelmiştir. Aslen Kayseri’nin Kocasinanlıdır. İlkokulu mahallesinde bulunan okulda 2. sınıfa kadar okumuştur. Daha sonra 7. sınıfa kadar özel okulda öğretimine devam etmiştir. Ardından bazı nedenlerden ötürü tekrar mahalle okuluna geri dönmüştür. Lise yıllarının ilk 3 yılını Ticaret Meslek Lisesinde Muhasebe bölümü okumuştur. Lise 4. sınıfa özel bir okulda devam etmiştir. Çankırı Karatekin Üniversitesinde İnşaat Mühendisliği okumaya başlamıştır. Son yıllarında okulu dondurup askere gitmiştir. Askerlik görevinden sonra yarım bıraktığı okulunu tamamlamıştır. Şu anda farklı bir bölümde öğrencilik hayatına devam etmektedir. Askerlik görevinin sonlarına doğru Eightborn V sunucusuna başvuru yapmıştır. Kabul edilmesinin ardından askerlik görevinden döner dönmez Eightborn ses testine tâbi tutulmuştur. Başarılı geçmesinin ardından Eightborn V sunucusunda Ömer Çaçarov karakteri ile rol yapmaya başlamıştır. Peki Cacarov kimdir?

Cacarov Twitch

Cacarov, asıl adıyla Ömer Erdem Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformunda 75 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Son zamanlarda canlı yayınlarda Sadece Sohbet, Counter-Strike: Global Offensive, Escape From Tarkov ve VALORANT kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır.

Cacarov Twitch: https://www.twitch.tv/cacarov

Cacarov Instagram

Instagram platformunda 14 gönderi paylaşmıştır. 15 bin takipçiye sahiptir. Instagram hikayelerinden canlı yayın duyuruları yapmaktadır. Canlı yayınlarını kaçırmak istemiyorsanız takip edebilirsiniz.

Cacarov Instagram: https://www.instagram.com/cacaarov/

Cacarov YouTube

YouTube platformunda 37 video yayınlamıştır. Yaklaşık olarak 8 bin aboneye sahiptir. Aynı zamanda toplam izlenmesi ise 400 bini geride bırakmış durumdadır. Genel olarak Garry’s Mod Hogwarts Roleplay, Red Dead Redemption 2 Roleplay ve Funny Moments videoları bulunmaktadır.

Cacarov YouTube: https://www.youtube.com/Cacarov

Cacarov Discord

Discord platformunda bulunan sunucusunda yaklaşık olarak 8 bin üye bulunmaktadır. Discord sunucusunda birçok sesli sohbet kanalı bulunmaktadır. Sesli sohbet kanallarının aksine metin kanalları da bulunmaktadır. Discord sunucusuna katılıp istediğiniz gibi arkadaş edinebilir ve eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz.

Cacarov Discord: https://discord.gg/qW7BvFX

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Cacarov Kimdir?” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.