Instagram’ın Yeni Canlı Odalar Özelliği Nasıl Kullanılır?

02.08.2022
Instagram’ın Yeni Canlı Odalar Özelliği Nasıl Kullanılır?

Bu makale, Instagram’ın yeni Canlı Odalar özelliğinin nasıl kullanılacağı hakkındadır. Merakla beklenen güncelleme olan Instagram Live Rooms, içerik oluşturucuların 3 misafire kadar canlı yayın yapmasına olanak tanıyor. Aynı anda yalnızca tek bir misafire izin veren önceki Instagram canlı yayınlarının aksine. Artık yayınlarınızda sahip olabileceğiniz kişi sayısını ikiye katlayabilirsiniz. Instagram Live Rooms’un kullanıma sunulmasıyla birlikte markalar ve reklam öğeleri yeni kitlelere ulaşabilir, satışları artırabilir ve topluluklarıyla gerçek zamanlı olarak etkileşim kurabilir. Sosyal medya Siteleri sürekli gelişiyor. Bazen yeni güncellemelere ayak uydurmanın zor olduğunu biliyoruz.

Instagram, kullanıcılarını her zaman eğlendirmeyi başarıyor. Sürprizlere her zaman daha fazla yer vermiştir. İnsanlar daha fazla teklif aldıkları yere gitme eğilimindedir. Instagram, artık latte ve burger alabileceğiniz arenadaki yeni arena! Kafan karışmasın. Yeni başlatılan Instagram Live alanlarından bahsediyoruz. Instagram, bu Instagram Canlı özelliği ile daha da rekabetçi hale geldi. Instagram Live alanlarının ne olduğuna ve Instagram Live alanlarının nasıl kullanılacağına bir göz atalım. Instagram’ı kullanmak için bilmediğiniz pek çok ipucu/püf noktası var. Instagram’da kolayca canlı yayına geçebilirsiniz.

Instagram'ın Yeni Canlı Odalar Özelliği

Instagram’ın Yeni Canlı Odalar Özelliği

Instagram’ın Yeni Canlı Odalar Özelliği Nasıl Kullanılır?

Canlı Oda Nasıl Oluşturulur?

Adım 1: Canlı özelliğe erişmek için Instagram Hikayelerini açmanız ve “ Canlı ” simgesine doğru kaydırmanız gerekir.

Adım 2: Canlı özelliği seçtikten sonra Canlı Odanıza bir başlık ekleyin. Bunu yapmak için ekranın sol tarafındaki sola hizalanmış simgeyi seçin. Canlı yayınınıza bir başlık eklemek, izleyicilerin odanın konusunu ve neler bekleyebileceklerini bilmelerini sağlar.

Adım 3: Artık canlı yayına geçebilirsiniz! Yayınınızı başlatmak için “ Canlı ” simgesine basın. İzleyicilerin katılması için biraz zaman ayırdığınızdan emin olun, böylece beklerken gelen konuklarla küçük konuşmalar yapabilirsiniz.

Adım 4: Canlı Odanıza misafir eklemek istiyorsanız, “ Video ” simgesine dokunun ve davetlilerin katılması için 3’e kadar istek gönderebileceksiniz. Burası ayrıca kimin talepte bulunduğunu görebileceğiniz yerdir. seninle yaşamaya gitmek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.