Leydimedusa Kimdir

17.03.2021
Leydimedusa Kimdir

Leydimedusa asıl adıyla Ceren Büyükgüllü, 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 21 yaşındadır. Ankara’da yaşamaktadır. TED Üniversitesinde Bilgisayar Mühendisliği Bölümünde okumaktadır. Aynı zamanda Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Peki Leydimedusa kimdir?

Leydimedusa Twitch

Leydimedusa asıl adıyla Ceren Büyükgüllü, Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformunda 28 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Genel olarak VALORANT ve Sadece Sohbet kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır.

Leydimedusa Instagram

Leydimedusa asıl adıyla Ceren Büyükgüllü, Instagram platformunda 9 Haziran 2020 tarihinden bu yana 13 gönderi paylaşmıştır. Bu paylaşımlarla birlikte 1800’ü aşkın takipçiye sahiptir. Genel olarak canlı yayın duyurularını Instagram hikaye üzerinden yapmaktadır.

Leydimedusa YouTube

Leydimedusa asıl adıyla Ceren Büyükgüllü, YouTube platformunda 27 Ekim 2020 tarihinde kanalını oluşturmuştur. YouTube kanalında sadece 1 video bulunmaktadır. Bu video bir Funny Moments videosudur. Aynı zamanda YouTube kanalında 50 abonesi bulunmaktadır.

Leydimedusa Twitter

Leydimedusa asıl adıyla Ceren Büyükgüllü, Twitter platformuna Şubat 2018 tarihinde katılmıştır. 200’ü aşkın takipçisi bulunmaktadır. Aynı zamanda aktif olarak tweet paylaşmaktadır.

Leydimedusa Discord

Leydimedusa asıl adıyla Ceren Büyükgüllü, Discord sunucusunda 1000’i aşkın üye bulunmaktadır. Discord sunucusunda birçok sesli sohbet kanalı bulunmaktadır. Bunun yanında sesli sohbet kanallarının haricinde metin kanalları da bulunmaktadır. Aynı zamanda Discord sunucusuna katılıp yeni arkadaşlar edinebilir ve oyunlar oynayabilirsiniz.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Leydimedusa Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.