Gicaas Kimdir

27.10.2020
Gicaas Kimdir

Gicaas asıl adıyla Kaan Küçükyılmaz, 1993 yılında dünyaya gelmiştir. günümüzde 27 yaşındadır. Lisans ve lisansüstü eğitimini Marmara Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Grafikerlik, sosyal medya yöneticiliği, web tasarım gibi işlerle uğraşmaktadır. Twitch platformunda Mayıs 2019’dan beri yayın yapmaktadır. Peki Gicaas kimdir?

Gicaas-Kimdir

Gicaas Instagram

Gicaas asıl adıyla Kaan Küçükyılmaz, Instagram’da ‘@kaankckylmz’ kullanıcı adı ile bilinmektedir. Toplam 32 gönderisi bulunmaktadır. Bununla beraber yaklaşık 20 bin takipçisi vardır. Instagram hikayelerinde canlı yayın duyurularını yapmaktadır. Canlı yayınları kaçırmamak için siz de takip edebilirsiniz.

Gicaas Instagram: https://www.instagram.com/kaankckylmz/

Gicaas Spotify

Gicaas asıl adıyla Kaan Küçükyılmaz, Spotify platformu üzerinde 1300’ü aşkın takipçisi vardır. Herkese açık olan 4 tane çalma listesi vardır. 90lartürkçepop çalma listesi 18 şarkıdan oluşmaktadır. toplam 1 saat 11 dakika sürmektedir. 300’ü aşkın beğenisi vardır. durgun çalma lisesi 166 şarkıdan oluşmaktadır. Yaklaşık 12 saat sürmektedir. 700’ü aşkın beğenisi bulunmaktadır. efk çalma listesi 55 şarkıdan oluşmaktadır. Uzunluğu 3 saat 49 dakika sürmektedir. 450’yi akşın beğenisi bulunmaktadır. Primus çalma listesi ise 72 şarkıdan oluşmaktadır. Uzunluğu 4 saat 33 dakika sürmektedir. 680’i aşkın beğenisi bulunmaktadır.

Gicaas Spotify: https://open.spotify.com/user/kaankckylmz

Gicaas 90lartürkçepop çalma listesi: https://open.spotify.com/playlist/0cGYxPtrIRSP1bRwiE0OTq

Gicaas durgun çalma listesi: https://open.spotify.com/playlist/3lWq6JXV0a3hUCEtwjPXzM

Gicaas efk çalma listesi: https://open.spotify.com/playlist/7vWoWZuZeDmLW810DiJicF

Gicaas Primus çalma listesi: https://open.spotify.com/playlist/372H46p9DZwOppMB5JVGLI

Gicaas YouTube

Gicaas asıl adıyla Kaan Küçükyılmaz, YouTube platformunda 8 video ile toplam 5 bin aboneyi geçmiş bulunmaktadır. Toplam 70 bin izlenmeyi de geride bırakmıştır. İçerik olarak GTA 5 Roleplay, Funny Moments ve Among Us içerikleri çoğunluk göstermektedir.

Gicaas YouTube: https://www.youtube.com/gicaas

Gicaas Discord

Gicaas asıl adıyla Kaan Küçükyılmaz, 10 bin kişinin bulunduğu Discord sunucusunda nasıl prime ile ücretsiz abone olabileceğinizi, sohbet muhabbet edebileceğiniz, film ve dizi önerileri alabileceğiniz, ban sorgulatabileceğiniz ve daha birçok arkadaş bulabileceğiniz güzel bir ortamı bulunmaktadır.

Gicaas Discord: https://discord.com/invite/7sSpQBT

Gicaas Twitter

Gicaas asıl adıyla Kaan Küçükyılmaz, Twitter üzerinde 1300’ü aşkın takipçisi bulunmaktadır. Çok sıklıkla kullanmasa bile aktif olarak bir Twitter kullanıcısıdır.

Gicaas Twitter: https://twitter.com/kaankckylmz

Gicaas Steam

Gicaas Steam platformunda 8 seviyedir. 228 arkadaşı, 11 grubu, 75 tane oyunu, 74 tane ekran görüntüsü ve 3 tane rozeti bulunmaktadır.

Gicaas Steam: https://steamcommunity.com/id/gicaas

Gicaas Twitch

Gicaas asıl adıyla Kaan Küçükyılmaz, Twitch platformu üzerinde yaklaşık olarak 100 bin takipçisi bulunmaktadır. Genel olarak Sadece sohbet, Among Us, FİFA 21, PAYDAY 2, Fall Guys yayınları yapmaktadır.

Gicaas Twitch: https://www.twitch.tv/gicaas

Gicaas Web Sitesi

Gicaas asıl adıyla Kaan Küçükyılmaz, 3 Nisan 2020 tarihinde Mail ve İletişim, Mod başvuru bölümlerinin bulunduğu web sitesini hayata geçirmiştir.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Gicaas Kimdir” konusunu ele aldık. Umarız bu konumuz sizin için faydalı olabilmiştir. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.