En İyi Razer Dizüstü Bilgisayarlar

09.01.2023
En İyi Razer Dizüstü Bilgisayarlar

En iyi Razer dizüstü bilgisayarları, endüstrinin en güçlü donanımlarından bazılarını barındıran şık kasalara sahiptir. Sonuç olarak, bu cihazlar oldukça büyük bir yatırım gerektirir, ancak dayanıklı ve lüks bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, böyle bir yatırıma değer. Burada hem Razer serisi hem de harika mühendislik için para ödüyorsunuz, ancak gruptaki en iyi Razer dizüstü bilgisayarı seçmek kolay bir iş değil. Gerçekte, sizin için ideal dizüstü bilgisayarı seçmek zor olabilir. Örneğin, Blade 15 basit bir seçim çünkü şu anda piyasadaki en iyi dizüstü oyun bilgisayarı.

Maliyetleri olabildiğince düşük tutmak istiyorsanız Blade 14 daha iyi bir seçenektir çünkü aynı zamanda göz yaşartıcı fiyatlara da ulaşabilir. Bununla birlikte, 13 inç ve 17 inçlik versiyonlar da dahil olmak üzere daha fazlası mevcuttur. 2022’deki dizüstü bilgisayarlar, artık Intel, AMD ve Nvidia’nın en yeni mobil işlemcilerine ve grafik kartlarına sahip oldukları için öncekilerden çok daha güçlü. Bu son sürümler için henüz erken olsa da, bu fiyatlar oldukça yüksek görünüyor. Aşağıda en iyi Razer Dizüstü Bilgisayarlar bazılarından bahsettik.

En İyi Razer Dizüstü Bilgisayarların Listesi

Razer Blade 14

Çarpıcı Görseller için NVIDIA GeForce RTX 30 Serisinden Grafikler: NVIDIA’nın övülen 2. nesil RTX mimarisine dayanan bu GPU’lar, bir oyun dizüstü bilgisayarındaki en güçlü grafikler için en gerçekçi ışın izlemeli grafikleri ve yenilikçi AI özelliklerini sunar. Yeni nesil zorlu oyunlar, AMD Ryzen 5000 Serisi işlemciler tarafından desteklenmektedir. Genel olarak, bu şu anda satın alabileceğiniz en iyi Razer Dizüstü Bilgisayarlardan biridir.

Benzersiz bir şekilde sürükleyici deneyimler sunan ve 3D ve video işleme3 ve yazılım derlemesi dahil olmak üzere herhangi bir çok kanallı işi kolayca halleden. Sizin İçin En İyi Yeni Nesil Ekranlar: Hızlı oyun oynama ve son derece net görüntü açısından her iki dünyanın da en iyisi için 165 Hz QHD monitör kullanın. Dizüstü bilgisayar, buhar odası soğutması sayesinde ağır yükler altında bile sorunsuz ve serin bir şekilde çalışır.

Razer Dizüstü Bilgisayarlar

Razer Dizüstü Bilgisayarlar

Razer Blade 15 Gelişmiş Modeli

Gerçekten kaygan tasarım ipuçlarını, bir katırdan tekme atmanın hafif görünmesi için yeterli ham kuvvetle birleştirmek zordur. Ancak Razer, Blade 15 Advanced Modelini piyasaya sürdüklerinde bunu basit gösterdi. Razer’in oyun dizüstü bilgisayarının göz alıcı ince ve hafif kasası nedeniyle tamamen gösteri amaçlı olduğunu düşünmeyin. Razer Blade 15 Advanced Modeli, 10. Nesil Intel Core i7 işlemci ve 16 GB VRAM ile Nvidia GeForce RTX 3080 GPU sayesinde bir oyun güç merkezidir.

Blade 15 Advanced Modelini en yüksek ayarlarda bir dizi zorlu oyundan geçirerek teste tabi tuttuk. Blade 15 Advanced Modeli, Shadow of the Tomb Raider’da yemyeşil ormanlardan geçerken veya Control’deki Mold Hosts’ı ortadan kaldırırken etkilemekten asla vazgeçmedi. Blade, birinci sınıf oyun dizüstü bilgisayarları için ortalama kare hızından sürekli olarak daha iyi performans göstererek gerçek performans istikrarını gösterdi. Genel olarak, satın alabileceğiniz en iyi Razer Dizüstü Bilgisayarlardan biridir.

Razer BladePro 17

Razer Blade Pro 17, her türlü performansa kendini adamıştır. Hem müthiş bir iş istasyonu hem de geniş ekranlı bir oyun notebooku olan Blade Pro 17, adından da anlaşılacağı gibi keskin bir görünüme sahiptir ve Razer’ın şık, sofistike tasarımının estetiği, ürünlerini rakiplerinden ayıran şeydir. Razer’in estetik, zarif ve sofistike olması, ürünlerini rakiplerinden ayıran şeydir. Yine de, düşünebileceğiniz en iyi Razer notebooklardan biridir.

Razer’in büyük ekranlı dizüstü bilgisayarları, form ve işlevi ödün vermeden bir araya getirerek, neredeyse her şeyi kaldırabilecek taşınabilir bir güç merkezi arayanlar için onları mükemmel bir masaüstü alternatifi haline getiriyor. 10. nesil Intel Core i7 sekiz çekirdekli CPU ve Razer Blade Pro 17’nin Nvidia GeForce RTX 2080 Super Max-Q GPU’su, hem iş hem de oyun için güvenilir performans sağlar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.