Steam’deki En İyi Ücretsiz RPG Oyunları

20.02.2023
Steam’deki En İyi Ücretsiz RPG Oyunları

En popüler PC oyun istemcilerinden biri olan Steam, mağazalarında çok çeşitli RPG oyunları sahiptir. Aslında, kredi kartınıza ulaşmadan göz açıp kapayıncaya kadar indirip oynamaya başlayabileceğiniz birçok ücretsiz RPG bile bulabilirsiniz. Bu listede Steam’de bulabileceğiniz ve hemen oynamaya başlayabileceğiniz en iyi ücretsiz RPG’leri derledik.

En İyi Ücretsiz RPG Oyunları

Guild Wars 2

Guild Wars 2, açık dünya fantezi ortamında geçen çok oyunculu bir çevrimiçi (MMO) aksiyon RPG’sidir. Kendine özgü karakterini oluşturmak için birçok farklı meslek ve ırk arasından seçim yapabilirsin. Oradan, hikayeyi uygun gördüğünüz şekilde takip edebilirsiniz. Aslında, hikaye bir şekilde yaptığınız seçimlere bağlıdır; bu, çok oyunculu bir oyunun dahil etmesi için benzersiz bir özelliktir. Guild Wars 2 ayrıca, seçtiğiniz ırk ve mesleğe göre belirlenen, beceriye dayalı bir formata dayanan ilgi çekici bir dövüşe sahiptir. Oyun ayrıca becerilerinizi diğer oyunculara karşı test etmek için PvP’ye sahiptir. En iyi yanı, oyunun ücretsiz olması ve oyunun keyfini tam anlamıyla çıkarmak için herhangi bir abonelik gerekmemesidir.

En İyi Ücretsiz RPG Oyunları

En İyi Ücretsiz RPG Oyunları

Path of Exile

Diablo gibi karanlık fantezi oyunlarının hayranıysanız, Path of Exile, içine girebileceğiniz harika bir ücretsiz RPG’dir. Korucu, Cadı, Düellocu ve daha fazlası gibi yedi farklı sınıftan biri olarak oynayabilirsiniz. Karakteriniz Wraeclast diyarına gönderilen çok sayıda sürgünden biri ve oyun boyunca bu bölgeyi boydan boya katediyor ve hayatta kalmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Path of Exile çok fazla aksiyon içeriyor, bu yüzden bu oyunu oynamaktan sıkılmanız pek mümkün değil. Oyun boyunca oynadıkça, karakteriniz yolculuğunuz boyunca size yardımcı olacak sayısız beceri öğrenebilir. Bu, bol bol saat harcayabileceğiniz ve her zaman keşfedecek daha çok şeye sahip olabileceğiniz harika bir ücretsiz oyundur.

Spiral Knights

Spiral Knights’da, Clockworks boyunca hareket etmeniz gereken bir bilimkurgu uzaylı dünyasında oynuyorsunuz. Her seviyeyi bitirdikten sonra, Çekirdeğe ulaşmaya çalışırken Clockworks’ün derinliklerine yolculuk edeceksiniz. Oyun boyunca, yolculuğunuz boyunca size yardımcı olacak öğeler, silahlar ve teçhizat toplayabilirsiniz. Spiral Knights aynı zamanda işbirlikçi bir oyundur, böylece arkadaşlarınızın da Clockworks seviyelerinde size yardım etmesini sağlayabilirsiniz. Sanat tarzı son derece büyüleyici ve oyun eğlenceli ve hızlı tempolu. Tüm oyun, herhangi bir abonelik veya ödeme gerekmeden tamamen oynanabilir.

Wakfu

Bu sıra tabanlı bir MMORPG’dir, bu nedenle daha fazla strateji gerektiren oyunları seviyorsanız Wakfu’nun keyfini çıkarabilirsiniz. Oynamak için 18 sınıf arasından seçim yapabilirsiniz ve dünya, tamamlamanız gereken birçok zindan ve görevle doludur. Eşsiz, çekici bir görsel sanat stilinin yanı sıra bu, türünün tek örneği eğlenceli bir oyundur. Wakfu ayrıca tonlarca yaratıcılık içerir, çünkü içinde oynarken oyun içi dünyada etki yaratabilirsiniz. Kendinizi dahil edebileceğiniz politikalar var ve oyuncular çevrelerindeki ortamı yok edebilir veya büyümesini teşvik edebilir. Genel olarak, bu oyunda yapılacak pek çok ilginç aktivite var ve hepsinden önemlisi, ücretsiz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.