Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar

14.04.2023
Steam En İyi Ücretsiz Oyunlar

Steam oyuncular için saatlerce eğlence sağlayan yüzlerce ücretsiz oyun mevcut. En iyilerini bulmak için devasa oyun kütüphanesinde gezinmeye çalışmak göz korkutucu olabilir, ancak öne çıkan birkaç tane var.

Dota 2

Steam’deki en popüler ücretsiz oyunlardan biri, rekabetçi oyuncuların büyük bir takipçi kitlesine sahip olan Dota 2’dir. Dota 2, oyuncuların diğer takımın üssünü yenmek için birlikte çalışması gereken çok oyunculu bir savaş arenası oyunudur. Strateji ve takım çalışması gerektirir ve hızlı tempolu oynanışı oyuncuları diken üstünde tutar.

Steam Ücretsiz Oyunlar

Steam Ücretsiz Oyunlar

Team Fortress 2

Steam’deki bir diğer popüler ücretsiz oyun, yıllardır piyasada olan klasik birçok oyunculu nişancı oyunu olan Team Fortress 2’dir. Kendine özgü bir sanat tarzına ve her biri kendine özgü yeteneklere sahip çeşitli karakter sınıflarına sahiptir. Hızlı tempolu aksiyon ve takım çalışmasından hoşlanan oyuncular için eğlenceli bir oyundur.

Portal 2

Bulmaca oyunlarından hoşlananlar için Portal 2 var. Oyuncuların giderek zorlaşan bulmacaları çözmek için zekâlarını kullanmaları gereken birinci şahıs bir bulmaca oyunudur. Oyunda ayrıca oyuncuların bulmacaları çözmek için birlikte çalışabilecekleri çok oyunculu co-op özelliği de bulunuyor.

Warframe

Warframe, Steam’de büyük bir takipçi kitlesine sahip bir başka popüler ücretsiz oyundur. Bilim kurgusal bir dokunuşa sahip işbirlikçi bir üçüncü şahıs nişancı oyunudur. Oyuncular karakterlerini ve silahlarını özelleştirebilir ve çeşitli görevlerde birlikte çalışabilirler. Oyun düzenli olarak yeni içerikler yayınlayarak oyuncuların saatlerce oyalanmasını sağlıyor.

Unturned

Son olarak, oyuncuların kaynak toplaması, barınaklar inşa etmesi ve zombileri savuşturması gereken popüler bir hayatta kalma oyunu olan Unturned var. Zanaatkarlık ve hayatta kalma oyunlarından hoşlanan oyuncular için harika bir oyun ve bloklu sanat tarzı ona benzersiz bir çekicilik katıyor.

Steam, oyunculara saatlerce eğlence sağlayabilecek çok çeşitli ücretsiz oyunlar sunuyor. Strateji oyunlarından nişancı oyunlarına ve hayatta kalma oyunlarına kadar herkes için bir şeyler var. Dota 2, Team Fortress 2, Portal, Warframe ve Unturned Steam’de bulunan en beğenilen ücretsiz oyunlardan sadece birkaçı. Bu kadar geniş bir oyun kütüphanesi varken, oyuncuların oyun ihtiyaçları için neden Steam’e akın ettiklerine şaşmamak gerek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.