Twitch Reklamlar Nasıl Engellenir?

07.05.2022
Twitch Reklamlar Nasıl Engellenir?

Twitch’in kısa süre önce AdBlock’u atlamaya başladığını ve bazı reklamların sızdırıldığını biliyoruz. Ekibimiz bu sorunu en kısa sürede araştırmak ve çözmek için çalışıyor. Can sıkıcı kesintiler, tekrar eden reklamlar, ardından daha fazla kesinti… Bugünlerde Twitch’te video akışlarını izlemek işte böyle bir şey. İnternet, Twitch reklamlarının nasıl engelleneceğine dair çeşitli ipuçlarıyla doludur, ancak onlara yalnızca büyük bir şüpheyle güvenebilirsiniz.

Çoğu ücretsiz tarayıcı eklentisi ve üçüncü taraf yansıtma sitesi güvenilir olmasa da ve bazıları kullanıcı verilerini bile toplarken, AdLock gibi bir reklam engelleme hizmetine tam aboneliği seçmeniz önerilir. Ad Blocker, çevrimiçi reklamları ve açılır pencereleri durdurmak için tasarlanmıştır ve Twitch’te çok zaman geçirenler için olmazsa olmaz bir yazılımdır. Ancak akış platformu, milyonlarca kullanıcının bu araçlarla reklamlarını yendiğinin de farkında. İ Bu bağlamda Twitch, özellikle reklam engelleyici algılama sistemini ve reklamlarıyla mücadele eden kullanıcılardan içerik gizleyen kötü şöhretli “Ölümün Mor Ekranı”nı sürekli geliştirmesiyle tanınır. En popüler reklam engelleyiciler bile bazen Twitch’in sistem güncellemelerine ayak uyduramıyor.

Twitch Reklamlar Engelleme

Twitch’te reklam engellemenin iki resmi yolu, bir kanala abone olmak veya Twitch Turbo’ya abone olmaktır. Bir kanala abone olduğunuzda, o kanalda çoğu reklamı görmezsiniz. Twitch Turbo’ya abone olduğunuzda, tüm Twitch’teki reklamların çoğu engellenecektir.

Twitch Aboneliği Reklamları Kaldırır Mı?

Evet ve hayır, ama çoğunlukla evet. Bir Twitch kanalına abone olursanız, o kanaldaki çoğu reklam sizin için engellenir. Bir yayıncı, abonelerini manuel olarak reklam göstermeye zorlayabilir, ancak bu uygulama çok yaygın değildir. Reklamları engellemeye ek olarak, bir kanala abone olmak genellikle o kanala özgü sohbet ifadelerine erişmenizi sağlar ve sohbette adınızın yanında ne kadar süredir abone olduğunuzu gösteren özel bir rozet alabilirsiniz.

Reklamlar

Twitch Reklamlar

Twitch Turbo Reklamları Durdurur Mu?

Twitch Turbo, site genelindeki reklamların çoğunu engelleyen, site genelinde bir Twitch aboneliğidir. Bir yayıncının akışında gömülü reklamlar varsa reklamları engellemez, ancak aksi takdirde bir akışa yüklendiğinde görünecek olan videodan önce gösterilen reklamları durdurur ve akışlarda görünen videonun ortasında gösterilen reklamlar bir akışın ortasında görünür. aktarım.

Twitch Turbo, reklamları engellemenin yanı sıra başka avantajlar da sunar. Herhangi bir yayın sohbetinde adınızın yanına yerleştirmek için özel bir Turbo Sohbet rozeti alırsınız, özel bir dizi yeni ifadeye erişim kazanırsınız ve ayrıca yayın sohbetlerinde adınızı değiştirebilirsiniz. Turbo, yayıncılar için faydalı bir avantaj da içerir. Twitch’te yayın yaparken Turbo aboneliğiniz, geçmiş programlarınızı standart 14 gün yerine 60 gün boyunca kaydetmenize olanak tanır. Twitch Turbo ile reklamları nasıl engelleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  1. Twitch turbo sayfasına gidin.
  2. Abone ol’u tıklayın.
  3. Hesabınızda oturum açın ve fatura bilgilerinizi sağlayın.
  4. Reklamlar artık tüm Twitch’te engellenecek.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.