CCleaner ile Sisteminizi Kolayca Temizleyin !

24.02.2023
CCleaner ile Sisteminizi Kolayca Temizleyin !

Piriform firması tarafından geliştirilen CCleaner ile bilgisayarınızı hızlandırabilir, daha iyi bir performansla çalışmasını sağlayabilirsiniz. Platformlar arası çalışan CCleaner 2,5 milyardan fazla indirilen popüler bir yazılımdır.

Cihazlarınızı daha kolay yönetmenize olanak sunan CCleaner sistem bakımı ve optimizasyonu yazılımıdır. Windows işletim sistemlerinde bilgisayarları temizleme aracı olarak kullanılarak gereksiz dosyaları silmekte ve kayıt defterindeki hataları onarabilmektedir. Türkçe dil destekli CCleaner çevirimiçi izleri de temizleyebilmektedir.

Standart temizlik hizmetini ücretsiz olarak sunan CCleaner sayesinde depolama alanlarındaki gereksiz dosyaları daha kolay toplu bir şekilde silebilirsiniz. Program ekle/kaldır, dosya bulucu, sistem geri yükleme, sürücü temizleme gibi çok sayıda ek özelliklere sahip yazılım ile tablet ve telefonlarınızda da cihaz performansı arttıracak düzenlemeler yapabilirsiniz.

CCleaner Yazılımının Başlıca Özellikleri ;

• Ücretsiz standart temizlik
• Standart güvenlik ve gizlilik koruması
• Gelişmiş tarama kapasitesi
• Program ekle/kaldır
• Kayıt defterindeki hataları onarma
• Bilgisayar performansını arttırma ve sistem optimizasyonu
• Sistem geri yükleme ….

Sistem bakımı ve optimizasyonu sağlayan programlarından olan CCleaner, Hdcleaner, Glary Disk Cleaner, Avast Clear, Iobit Uninstaller, R-Wipe Clean gibi rakip programlar arasında ön plana çıkan başarılı bir yazılımdır. Sade arayüz ve kullanım kolaylığı gibi çok sayıda avantajı ücretsiz olarak sunan CCleaner ile üçüncü taraf yazılımlardan arta kalanları da temizleyebilirsiniz. CCleaner ve diğer sistem bakımını sağlayan yazılımların güncel sürümlerini www.indiriste.com’dan indirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.