AirPod’larınızı Xbox One’ınıza Nasıl Bağlarsınız?

30.08.2021
AirPod’larınızı Xbox One’ınıza Nasıl Bağlarsınız?

Arkadaşlarınızla gece geç saatlere kadar oyun oturumlarının keyfini çıkarmak için Airpod’larınızı Xbox One’a bağlama konusunda kafanız karışır. Tüm bunlar için şu adımları izlemeniz gerekiyor.

  • Her şeyden önce, Airpod’larınızı iOS veya Android cihazınıza bağlayın.
  • Google Play Store’a gidin ve Xbox uygulamasını indirin.
  • Bu uygulamayı indirdikten sonra, Xbox veya Microsoft oturum açma ayrıntılarınızı kullanarak oturum açmanız istenecektir.
  • Bundan sonra, sağ üst köşede bulunan parti simgesine dokunabilirsiniz.

Parti simgesinden kendi Xbox grubu sohbet odanıza katılabilir veya ev sahipliği yapabilirsiniz.

Apple Airpod’lar Xbox One ve PS4’te Nasıl Kullanılır!

Xbox uygulamasını kullanmak, kendi grup sohbetinize ev sahipliği yapmanızı sağlar ve arkadaşlarınızı ekleyebilir veya davet edebilirsiniz. Ayrıca, oyun konsolları ve mobil cihazınızı kullanarak onlarla iletişim kurmanıza olanak tanır. Bu özellik, arkadaşlarınızla oyun oynamayı kolaylaştırır ve tüm bunlar olurken Airpod’larınızı bile kullanabilirsiniz.

Bu özellik ayrıca Xbox One kullanarak arkadaşınızla nerede olduğunuz hakkında endişelenmeden bağlantı kurmanıza ve sohbet etmenize olanak tanır. Bir oyun oturumu için müsait değilseniz, takım arkadaşlarınızla etkileşim kurmak için ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde, Airpod’larınızı parti sohbetini kullanarak Xbox One’a bağlayabilirsiniz.

Tüm bunları okuduktan sonra bu özelliğin sadece Xbox parti sohbeti ile çalıştığını bilmeniz gerekiyor. Bütün bunlar, sohbet odasında arkadaşlarınızla Xbox’ta canlı olmanız gerektiğini gösteriyor. Ayrıca onları, Oyuncu Etiketlerine ihtiyaç duyduğunuz sohbet odanıza davet etmeniz gerekir. Ama arkadaşlarla oyun oynuyorsanız, bu bir sorun değil.

AirPod'larınızı

Airpod’larınızı Xbox One’a Bağlamak İçin Bluetooth Vericilerini Kullanma

Çok fazla araştırma ve insanlardan gelen önerileri okuduktan sonra, Xbox One arka optik bağlantı noktanıza takılan bir Bluetooth vericisi kullanabileceğinizi fark ettik. Bu gerçekten de yalnızca Airpod’larınızı bağlamanıza izin vermekle kalmaz, aynı zamanda Xbox One’ınızla herhangi bir kablosuz kulaklığı veya kulaklığı bağlamanıza da olanak tanır.

Bu resmi bir yol değildir ve hatta bazen Microsoft’un kendisi tarafından yazılmıştır. Bu yüzden bunu denemenizi tavsiye etmeyeceğiz, ancak yine de riski size ait olmak üzere deneyebilirsiniz. Endişelenme. Bu, Xbox One konsolunuzu hiçbir şekilde etkilemeyecektir. Ancak bu yöntemin sizin için çalışmama ihtimali var. Yani deneyip denememek size kalmış.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM