Armored Core 6’daki En İyi Silahlar

31.08.2023
Armored Core 6’daki En İyi Silahlar

Bir sonraki görevin için yüklenme zamanı, asker. Mekaniğiniz Armored Core 6’daki gerçek karakterinizdir ve ona eklediğiniz farklı bileşenler işlevini tamamen değiştirebilir. Mekaniğinizi değiştirmek için farklı bacaklar, çekirdekler ve her türlü yol var, ancak en acil ve önemli olanı silah yükünüz olmalı. Bunlar yakın dövüş silahları ve av tüfeklerinden devasa füze rampaları ve mitralyözlere kadar değişebilir. Mekaniğiniz silahları her iki elinde ve her iki omzunda da tutabildiğinden, deney yapmak ve kendinize seçenekler sunmak için çok fazla alan var. Yine de, silahlar ucuz değildir ve kiralık bir silah olarak kredi bulmak her zaman kolay değildir, bu yüzden işte Armored Core 6’da ilk önce yatırım yapmanız gereken en iyi silahlar.

Armored Core 6'daki Silahlar

Armored Core 6’daki Silahlar

En iyi Armored Core 6 Silahları

Vvvc-774LS Lazer Dilimleyici

Tüfeklerin ve lazerlerin olduğu bir oyunda beklediğinizden çok daha kullanışlı olan yakın dövüş silahıyla başlayalım. Bu silah, geniş saldırı menzili ve her vuruşun iki vuruş olarak sayılması sayesinde küçük düşman çetelerini yarmak için harikadır. Saldırı gücü 1.615 ile çok hızlı bir şekilde çok fazla hasar verir – ve bu, ilerlerken şarj etme yeteneğini hesaba katmaz bile. Sınıfına göre biraz ağırdır ve yeniden doldurulması biraz zaman alır, ancak sürüldüğünüzde biraz nefes almak için mükemmel bir yoldur.

VP-60LCS Lazer Topu

Erken bir omuza monte lazer silahına ihtiyacınız varsa, VP-60LCS Bölüm 1’de alabileceğiniz harika bir silahtır. İyi hasar verirler, ancak asıl kullanışlılıkları şaşırtıcı yeteneklerinden gelir. Ateş hızları, tetiği çekebildiğiniz kadar hızlıdır ve yeniden doldurmaya gerek kalmadan, aşırı ısınmadığınız sürece ihtiyaç duyduğunuz her an onlara güvenebilirsiniz.

Songbirds El Bombası Topu

Ötücü Kuşlar gibi ağır patlayıcılara oyun ortalarına kadar erişemeyeceksiniz, ancak mümkün olan en kısa sürede satın almanız gerekir. Beklediğiniz gibi, bu patlayıcılar bir grubun yakınında ateş ediyorsanız iyi bir etki alanına sahip olan bir ton darbe hasarı verir. Üstüne üstlük, el bombaları aynı zamanda yüksek miktarda sendelemeye neden olur, bu nedenle patronlara karşı da oldukça kullanışlıdır.

BML-G1/P07VTC-12 Dikey Füze Fırlatıcı

En iyi silahlar listesini bir füze fırlatıcısı olmadan kapatamazdık, değil mi? Paranıza göre bu model kraldır. Omuza monte edilen bu kitle imha silahı, siperlerin arkasında ve engellerin etrafında bile hedeflerinizi takip etmeye hazır olan 12 füze barındırır. Sadece bir düzine hedefe kilitlenin ve bırakın işi füzeler yapsın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.