GTA Online Gun Van Konumu Nerede?

29.09.2023
GTA Online Gun Van Konumu Nerede?

GTA Online Silah Kamyoneti, diğer satıcıların ve yasaların dikkatinden kaçmak için her gün Los Santos ve Blaine County’de farklı bir yere taşınarak sürekli yer değiştiriyor. Bu akıllıca bir iş hamlesi, ancak oyuncuların şu anda hangi otoparkta veya ara sokakta bulunduğunu bulmakta zorlanmasına neden oluyor – Gun Van ortaya çıkabileceği birçok yer var, bu yüzden onu bulmanıza yardımcı olmak için buradayız. Yıkıcı Railgun hala satışta değil, ancak bu hafta onları ziyaret ederseniz fütüristik Up-n-Atomizer veya oldukça yeni eklenen Tactical SMG’yi satın alabilirsiniz.

Bu işlemler kesinlikle kayıt dışıdır, yani normal kilit açma gereksinimleri burada geçerli değildir ve çevrimiçi rütbeniz ne olursa olsun Gun Van tekliflerinden herhangi birini satın alabilirsiniz. Belirtilen fiyatlara bu gizli hizmet sayesinde bir indirim de dahildir, bu nedenle kesinlikle ziyaret etmeye ve cephaneliğinize bazı GTA Online yeni silahları ve diğer yararlı öğeleri eklemeye değer.

Bu Vapid Speedo minibüsünü bulmak, GTA Online’da cephaneliğinizi doldurmanın en iyi yoludur, ancak yetkililerden veya diğer ilgili taraflardan istenmeyen herhangi bir ısıdan kaçınmak için günlük olarak yer değiştirdiği için bunu söylemek yapmaktan daha kolaydır. Bu, onu bulmak için daha fazla bilgiye ihtiyacınız olacağı anlamına gelir ve bunu akılda tutarak, GTA Online’da Gun Van’ı nerede bulacağınız ve Gun Van envanterinde şu anda neler sunulduğu hakkında bilmeniz gereken her şeyi burada bulabilirsiniz.

GTA Online Gun Van Nerede

GTA Online Gun Van Nerede

GTA Online Gun Van Nerede

Bu yazının yazıldığı tarihte GTA Online Gun Van’ın konumu La Mesa’da, bazı endüstriyel binaların arkasındaki bir ara sokakta bulunuyordu. Park ettiği yeri onaylamak için haritanızda bir Gun Van simgesi belirecek, ancak yalnızca mevcut konumuna yakın olduğunuzda – GTA+ aboneliğiniz yoksa.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.