Akagreenn Kimdir

18.09.2020
Akagreenn Kimdir

Akagreenn asıl adıyla Oğulcan Orhanoğlu, 12 Ekim 1998 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. 22 yaşında olan Oğulcan Orhanoğlu, Avrasya Üniversitesinde Kamu yönetimi kumasının ardından. Şu anda İstanbul Üniversitesinde Adalet bölümünde okumaktadır. Twitch’e boş vakitlerini değerlendirmek için başlasa da zamanla artık düzenli bir yayıncı olmaya başlamıştır. Twitch ile ilgilenmeden önce yazılım ile ilgilenmiştir. Aynı zamanda bir VR Gaming salonu işletiyordu. Akagreenn kimdir?

Akagreen Kimdir

Akagreenn Twitch

Twitch platformu üzerinde canlı yayınlar yapan Akagreenn, canlı yayınlarda bazen just chatting, bazen çeşit çeşit oyunlar oynamaktadır. Twitch platformunda 130.000’i geçen takipçi sayısına sahiptir. Düzenli yayınlar yapmaya başlayan Akagreenn’i Twitch’de takip etmenizi öneririz.

Akagreenn Twitch: https://www.twitch.tv/akagreenn

Akagreenn YouTube

Akagreenn YouTube üzerinde 19.000 aboneyi geçmiş olmaktadır. Toplam 30 video ile neredeyse 1 milyon izlenmeye ulaşmıştır. YouTube’da Yayınlarda oynadığı oyunlarda güzel anları, komik anları derleyip eğlenceli videolar paylaşmaktadır. Akagreenn’i YouTube üzerinden takip etmenizi öneririz.

Akagreenn YouTube: https://www.youtube.com/akagreen

Akagreenn Instagram

Instagram üzerinde 14 tane gönderi ile yaklaşık olarak 95.000 takipçiye sahiptir. Canlı yayın duyurularını Instagram’da paylaşmaktadır. Canlı yayınları kaçırmamak için Instagram’dan takip etmeyi unutmayın.

Akagreenn Instagram: https://www.instagram.com/akagreenn

Akagreenn Discord

Yaklaşık olarak 25.000 kişinin bulunduğu bir Discord sunucusudur. Twitch’de canlı yayınlarda alınan klipler, Akagreenn’e yapılan editler, Twitch chat’inden ban yiyen kişilerin sorular sorabileceği odalar ve çok daha fazlası var. Sunucuya katılıp kendinize oyun arkadaşı bile bulabilirsiniz.

Akagreenn Discord: https://discord.com/invite/Zzee2Hf

Akagreenn Twitter

Twitter üzerinde 2.000’i aşkın takipçiye sahip olan Oğulcan Orhanoğlu, Twitter’da aktif olarak tweet atmaktadır. Twitter’dan takip edebilirsiniz.

Akagreenn Twitter: https://twitter.com/akagreenn

Akagreenn Kaç Yaşında

12 Ekim 1998 yılında dünyaya gelen Oğulcan Orhanoğlu günümüzde 22 yaşında olmaktadır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Akagreenn Kimdir” sorusunu detaylı bir şekilde cevaplandırdık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.