zkRa Kimdir

26.10.2020
zkRa Kimdir

zkRa asıl adıyla Melih Özkara, 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 23 yaşında olmaktadır. Küçük yaşlarından itibaren oyunlar ve sunucularıyla uğraşmaktadır. Şu anda tam zamanlı olarak Twitch platformunda yayıncılık yapmaktadır.

Peki zkRa kimdir?

zkRa Twitch

zkRa asıl adıyla Melih Özkara, Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformu üzerinde yaklaşık olarak 75.000 takipçiye sahiptir. Canlı yayınlarda sadece sohbet, Among Us, Forza Horizon 4, GTA 5 roleplay ve daha birçok oyun yayınları yapmaktadır.

zkRa Twitch: https://www.twitch.tv/zkra

zkRa YouTube

zkRa asıl adıyla Melih Özkara, YouTube platformunda 41 video yüklemiştir. 41 video ile toplam 105.000 izlenmeyi geride bırakmıştır. YouTube üzerinde 5.000 aboneyi geçmiştir. Detroit, Forza Horizon 4, Valorant, Phasmophobia, yayından anlar, en çok izlenen klipler ve daha birçok oyun videosu bulunmaktadır.

zkRa YouTube: https://www.youtube.com/zkraa

zkRa Instagram

zkRa asıl adıyla Melih Özkara, Instagram üzerinde 13 gönderi paylaşmıştır. Yaklaşık olarak 14 bin takipçisi bulunmaktadır.

zkRa Instagram: https://www.instagram.com/melihozkara/

zkRa Twitter

zkRa asıl adıyla Melih Özkara, Twitter’ı pek güncel ve fazla kullanmamaktadır. Twitter platformunda 210 takipçisi bulunmaktadır.

zkRa Twitter: https://twitter.com/_melihozkara

zkRa Steam

zkRa Steam’de 22 level olmaktadır. Profil Fotoğrafı ise Rick And Morty animasyon televizyon dizisinde olan Rick karakterinin fotoğrafı bulunmaktadır.

zkRa Steam: https://steamcommunity.com/id/hey1sn/

zkRa Spotify

zkRa asıl adıyla Melih Özkara, Spotify platformunda 2 adet herkese açık çalma listesi bulunmaktadır. Bu çalma listelerinden adı ‘zkRa’ olan çalma listesi, 460 şarkıdan oluşmaktadır. Yaklaşık olarak çalma listesinin 1. şarkıdan, 460. şarkıya kadar dinlemek 27 saat sürmektedir. BU çalma listesi 1233 beğeni almıştır. Diğer çalma listesinin adı ise ‘Ediz Sikke’ 4 şarkıdan oluşmaktadır. Toplam 12 dakika 52 saniye sürmektedir. 142 beğeni almıştır.

zkRa Spotify: https://open.spotify.com/user/c68u2ogwhurz7auh4kj3cyqpg

zkRa çalma listesi: https://open.spotify.com/playlist/7fxqGeodr539MrTrgNKIa1

Ediz Sikke çalma listesi: https://open.spotify.com/playlist/0itxwN7FksHs8XBpQy40ng

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “zkRa Kimdir” konusunu ele aldık. Umarız bu konumuz sizin için faydalı olabilmiştir. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.