VPN Fiyatları

02.11.2021
VPN Fiyatları

VPN uygulamaları kullanıcılarına daha özgür bir internet deneyimi sunduğu için pek çok kişi tarafından tercih ediliyor. VPN kullanırken yasalarla ve incelemelerle daha az uğraşırsınız. Tam da bu sebeple, VPN uygulamalarını takip etmek zor olduğundan piyasada iyi uygulamalar olduğu kadar kötü uygulamalar da büyük bir yer kaplamaya başladı.

2021 yılının en iyi VPN’lerini sizler için şu şekilde sıraladık:

  1. Express VPN
  2. NordVPN
  3. Surfshark

Yazımızın devamında aylık 12-13 dolar bandında üyelik ücreti olan, teknoloji yazarlarınca oluşturulmuş en iyi VPN listelerinde de kendilerine yer edinmiş bu servislerden bahsedeceğiz.

red padlock on black computer keyboard

1. Express VPN

Listede birinci sıraya oturmayı başaran Express VPN fiyatları aylık 12,95 dolardan başlıyor. Bununla beraber VPN hizmetlerinden yıllık planla yararlanmaya karar verirseniz fiyatta ciddi indirimler görülüyor. Yıllık ExpressVPN alırsanız aylık olarak 9 dolardan az bir ücret ödemeniz gerekecek.

ExpressVPN bünyesinde 3 binden fazla sunucu barındırıyor. Oldukça geniş bir sunucu ağına sahip olan VPN aynı anda 5 farklı bağlantı kurmanıza da izin veriyor. Uygulamayı masaüstü bilgisayar, laptop, tablet ve telefon gibi her türlü cihaza kurabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama Mac, Windows, Android, iOS ve Linux gibi farklı işletim sistemlerini de destekliyor.

ExpressVPN’in bir diğer güzel yanı da 30 günlük iade politikasına sahip olması. Uygulamayı satın aldığınız ilk 30 gün içinde memnun kalmadığınızı belirtirseniz ödemeniz size iade ediliyor.

Differences Between App vs. Manual Setup | ExpressVPN

2. NordVPN

Listemizde ikinci sıraya yükselen Nord VPN fiyatları aylık 11,95 dolar şeklinde. Uygulamayı aylık değil de yıllık olarak satın almak isterseniz fiyatların çok daha uygun olduğunu göreceksiniz. NordVPN yıllık abonelik planına geçtiğinizde aylık ödemeniz 7 dolardan az olarak neredeyse yarı yarıya indirimli olarak güncelleniyor.

NordVPN kullanıcılarına 5.502 farklı sunucuda faaliyet gösterme imkanı tanıyor. Üstelik aynı anda 6 farklı bağlantı da kurabiliyorsunuz.  Uygulama telefon, tablet ve bilgisayar gibi farklı cihazlara ve işletim sistemlerine de kurulabiliyor.

VPN: Hızlı ve sınırsız NordVPN - Google Play'de Uygulamalar

3. Surfshark

Surfshark: Dijital Yaşamınızı Koruyun

Kaliteli VPN uygulamaların bir diğeri de Surfshark olarak öne çıkıyor. Surfshark VPN fiyatları aylık 12,95 dolar olarak alınıyor. Diğer uygulamalarda olduğu gibi Surfshark kullanırken de yıllık plana geçerek daha avantajlı bir ödeme planına sahip olabilirsiniz. Surfshark yıllık üyelik alırsanız aylık olarak 5 dolardan az ödemeniz bekleniyor.

 

Surfshark’ın en dikkat çeken özelliği kullanıcılarına aynı anda sınırsız bağlantı kurma izni vermesi. Buna ek olarak VPN bünyesinde 3.200 farklı sunucu ile hizmet vermeye devam ediyor. Uygulamayı akıllı telefon, tablet ve kişisel bilgisayarınıza indirerek her yerde kullanmaya devam edebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM