Akıllı Telefonunuz İçin En İyi Ücretsiz Marvel Oyunları

17.02.2022
Akıllı Telefonunuz İçin En İyi Ücretsiz Marvel Oyunları

Marvel’in tanıtıma ihtiyacı yok. Bu bir komik evren devi. Çizgi romanlardan filmlere ve bireysel karakterlere kadar, özellikle Marvel Sinematik Evreninin veya MCU’nun genişlemesi nedeniyle son on yılda dünya çapında büyük bir popülerlik kazandı. Bu popülerlik, oyun dünyasında muazzam bir fırsat yarattı ve oyun geliştiricileri bunu sağladı. Kullanıcıların strateji, bulmaca ve simülasyon oyunlarında en sevdikleri karakterleri telefonlarında istediklerini biliyorlardı ve tam olarak bunu yarattılar. O halde, Android ve iOS için ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz en iyi Marvel oyunları bazılarına göz atalım.

MARVEL Gelecek Dövüşü

MARVEL Future Fight, 200’den fazla Marvel karakteri içeren bir rol yapma oyunudur. Listeden en sevdiğiniz karakterleri seçmeli ve zorluklara karşı savaşmak için bir takım oluşturmalısınız. Ayrıca karakterlerinizi satın alabilirsiniz ve ayrıca karakterinizi geliştirmek için çeşitli epik görevlere katılmanıza izin verir. Görevde ilerledikçe benzersiz süper güçlerin kilidi açılır. Oyunda, özel takımınızı savaşmaya getirebileceğiniz bir PvP arena modu var. Çok oyunculu mod, çeşitli gelişmiş özellikleri serbest bırakmanıza izin verir. Arkadaşınızın karakterleriyle bir göreve gidebilir, onları ekibinize ekleyebilir, onların yardımıyla zorlu görevleri kazanabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca bir ittifaka üye olarak diğer takımlarla oynamak için katılabilirsiniz. Oyunda ayrıca çeşitli özel görevler ve güncellenmiş hikayeler var. Guardians of the Galaxy, Inhumans, Defenders, X-Men, Spider-Man ve daha birçok karakterle oynayabilirsiniz.

Marvel

MARVEL Geleceğin Devrimi

MARVEL Future Revolution aynı zamanda bir rol yapma aksiyon oyunudur. Marvel’ın ilk açık dünya oyunudur. Oyunun farklı hikayeleri var ama oyuncuların özgürce dolaşmasına ve yan görevler yapmasına izin veriyor. Daha fazla güç ve görevin kilidini açmak için çeşitli görevleri de tamamlayabilirsiniz. PvP modunda oyuncular, Marvel evreninden en sevdikleri karakteri kullanarak diğer oyunculara karşı rekabet edebilirler. Çok oyunculu modda, takımınızı oluşturmak ve kötü adamlara karşı savaşmak için arkadaşlarınızla grup oluşturabilirsiniz.

Özelleştirme özellikleri, karakterlerinizi benzersiz kostüm kombinasyonlarıyla özelleştirmenize olanak tanır. Ayrıca filmlerden farklı Marvel kostümlerini karıştırmanıza ve bunları karaktere eklemenize olanak tanır. Akılda tutulması gereken bir nokta, Marvel Future Revolution’ın gerçek zamanlı savaş ve eylemleri geliştirmek için üst düzey grafiklere sahip olmasıdır. Bu amaçla, akıllı telefonunuzun RAM’i için minimum gereksinim 3 GB’dir.

Marvel Şampiyonlar Yarışması

Marvel Şampiyonlar Turnuvası, Marvel karakterleriyle destansı bir dövüş oyunudur. Aralarından seçim yapabileceğiniz tüm Marvel karakterlerini içerir. Oyun, görevler, harika ödüller ve ilginç görevlerle büyüleyici bir hikayeye sahip. Hayalinizdeki takımla arenaya girip dövüşmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca karakterlerinizi ve ekibinizi yükseltebilir ve destansı savaşlarda savaşabilirsiniz. Bu oyun sadece kötü adamlara karşı değil, diğer Marvel kahramanlarına karşı da savaşmanıza izin veriyor.

Çok oyunculu mod oldukça ilginç. Dünyanın dört bir yanından diğer oyuncular ve arkadaşlarınızla rüya takımınızı oluşturabilirsiniz. Bu, rakiplere karşı toplu savaşmak için bir ittifak kurmanıza yardımcı olur. Ayrıca dünyadaki diğer ittifaklara karşı da savaşabilirsiniz. İttifakınız ayrıca özel olarak tasarlanmış görevlere katılabilir. Ayrıca kahramanlar ve kötü adamlardan oluşan nihai bir şampiyon takımı da oluşturabilirsiniz. Ustalık ağaçları ile takımınızın saldırı ve savunma yeteneklerini geliştirebilirsiniz.

MARVEL Süper Savaş

MARVEL Super War, akıllı telefonlar için aksiyon dolu bir dövüş oyunudur. En sevdiğiniz süper kahraman karakteri ile farklı rakiplere karşı savaşıyorsunuz. Bir fantezi ekibi oluşturmak için çeşitli kahramanlar ve kötü adamlar seçmeye izin verir.

Kazanmak için benzersiz stratejilerinizi oluşturmanız ve bir ekip halinde çalışmanız gerekir. Mevcut 50’den fazla farklı Marvel karakteri ile benzersiz bir 5v5 gerçek zamanlı savaş özelliğine sahiptir. Eşsiz bir süper güç, özel saldırı becerileri ve dinamik hareketlerle favori karakterinizi seçebilirsiniz. MARVEL Super War, ekibinizle birlikte savaşabileceğiniz dinamik haritalar içerir. Eşsiz özelliklerinden biri kesinlikle adil ve dengeli oyundur. Oyuncular, rakiplerini elden geçirmek için ücretli benzersiz süper güçleri kullanamazlar. Tüm savaşlar dengelidir. Kazanma ve ödüller, iyi stratejiler ve ekip çalışması ile elde edilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.