Jenya Kimdir

25.09.2020
Jenya Kimdir

Jenya bir Tiktok fenomenidir. Bazı çektiği videolar sayesinde kendi adını duyurmayı başarmıştır. Eğer Tiktok kullanmıyorsanız Jenya’yı Instagram’da görmüş olabilirsiniz. Bazı videoları o kadar popüler ki birçok sayfa tarafından paylaşılabiliyor. Jenya kimdir sorusunun cevabı bu kadardı. Hadi gelin biraz daha detaylara inerek Jenya’yı daha iyi tanıyalım. Başlayalım!

Jenya İsim ve Soyisim

Jenya Türk olmadığı için “Jenya” ismini duyan herkes bunu bir kullanıcı adı sanıyor. Fakat gerçek ismi gerçektende “Jenya”. Soyismi ise Şpuleva. Jenya Şpuleva gerçek isim ve soyismi.

Jenya Yaş

Jenya’nın yaşı 16’dır. Kendisi 2004 yılında doğmuştur.

Jenya Nereli

Jenya’nın Türk olmadığını belirtmiştik. Kendisi Rustur. Annesi ve babası Rustur. Üvey babası ise Türktür.

Jenya Nerede Yaşıyor

Jenya şu anda Türkiye’de, İstanbul’da yaşamaktadır. Ek olarak 3 yıldır Türkiye’de yaşamaktadır.

Jenya Boy

Jenya’nın boyu 1.75’tir.

Jenya

Jenya Burç

Jenya’nın burcu Boğa’dır.

Jenya Dini İnancı

Jenya’nın dini inancı Hristiyanlıktır.

Jenya Tiktok

Jenya’nın kullanmış olduğu ana sosyal medya platformu Tiktok’tur. Bu nedenden ötürü en fazla etkileşime sahip olduğu platformda Tiktok’tur. Kendisinin Tiktok üzerinde 54.8 bin takipçisi ve 1.8 milyon beğenisi vardır. Jenya’nın Tiktok hesabına göz atmak isterseniz aşağıda ki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.tiktok.com/@jenyokpirojok

Jenya Instagram

Jenya Instagram’ı Tiktok gibi kullanmamaktadır. Fakat Instagram üzerinde de az bir takipçi sayısına sahip değil. Jenya’nın Instagram üzerinde tam tamına 9.462 adet takipçisi mevcuttur. Instagram’ı daha çok kişisel hesap olarak kullanmaktadır. Fakat göz atmak isterseniz aşağıda ki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://www.instagram.com/djeeeka/

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Jenya Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.