Valorant Gece Pazarı Nedir?

21.02.2021
Valorant Gece Pazarı Nedir?

Valorant oyunu Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir FPS oyunudur. Riot Games aynı zamanda League of Legends oyununun yapımcısı ve yayımcısıdır. Valorant oyunu daha çıkmadan birçok insan tarafından bilinen ve merak edilen bir oyun olmuştur. Valorant’ın çıktığı ilk gün olan 2 Haziran 2020 tarihinde ise çok büyük kitleler tarafından oynandı ve günümüzde hala oynanmaya devam ediyor. Biz bugünkü blog yazımızda “Valorant Gece Pazarı nedir?” sorusunu cevaplayacağız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hemen konumuza başlayalım!

Gece Pazarı Nedir?

Gece pazarı, her oyuncu için özel olarak oluşturulmuş indirimli silah kaplamalarının bulunduğu bir mağazadır. Toplamda 6 adet indirimli silah kaplaması bulunan gece pazarı her oyuncuda farklılık içerir, yani sizin Gece Pazarı’nız ile bir başka oyuncunun Gece Pazar’ı aynı olmaz. Valorant Gece pazarı sayesinde silah kaplamalarına indirimli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Gece Pazarı Ne Zaman?

Gece Pazarı’nın ne zaman geleceğinin net bir tarihi yoktur fakat Valorant Gece Pazar’ını genellikle sezonun bitmesine 20-25 gün kala Gece Pazarı’nı oyuncular için aktif etmektedir. Tekrar belirtmek isteriz, Gece Pazar’nın ne zaman açılacağının net bir tarihi yoktur.

Gece Pazarı Her Gün Yenileniyor Mu?

Valorant oyununda Gece Pazarı ne yazık ki her gün yenilenmiyor. Gece pazarında bulunan teklifler sezon sonuna kadar aynı kalır bundan dolayı teklifleri değerlendirme süreniz çok daha fazla olur.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Valorant Gece Pazarı Nedir?” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.