GTA 5 Arabada Kendi Müziğini Dinleme

22.11.2020
GTA 5 Arabada Kendi Müziğini Dinleme

GTA 5, Grand Theft Auto oyun serisinin son oyunudur. 2013 yılında Rockstar Games tarafından yayınlanmış açık uçlu aksiyon- macera tarzı video oyunudur. 2013 yılında yayınlanmasına rağmen satış rekorları kırmaya devam etmektedir. Oyun içinde arabaya binince radyoda çalan şarkılar bazen hoşumuza gitmeyebilir. Fakat yapımcılar arabada kendi istediğiniz şarkıları dinlemeniz için Self Radio (Kendi Radyom) özelliğini eklemişler. Bu yazımda GTA 5 Arabada Kendi Müziğini Dinleme özelliği nasıl aktif edilir onu anlatacağım.

GTA 5 Arabada İstediğin Müziği Nasıl Dinlersin

  • İlk olarak bilgisayarınızda belgeler klasörünü açmanız gerekmektedir.
  • Belgeler klasöründen Rockstar Games klasörünü bulun ve üstüne iki kere tıklayın.
  • Daha sonra GTA V klasörünü bulup iki kere tıklayın.
  • User Music adlı klasörü bulduktan sonra mp.3 formatında olan istediğin müzikleri veya kısayollarını ‘User Music’ klasörü içine atın.
  • Daha sonra oyuna girin, arabaya bindikten sonra q tuşuna basılı tutun ve radyo kanalları arasından Self Radio (Kendi Radyom) seçeneğini radyo kanalları arasından bulun ve seçin.
  • Eğer öyle bir radyo kanalı yoksa ‘esc’ tuşuna basıp oyun menüsünden settings (ayarlar) sekmesine gidin. Ses (Audio) ayarlarına girin. Perform full scan for music (müzik için tam tarama gerçekleştir seçeneğini açık yapın.
  • Aynı zamanda Auto-scan for music (müzik için otomatik-tarama) seçeneğini aktif edin.
  • Daha sonra tek yapmanız gereken arabaya binip Self Radio (Kendi Radyom) kanalını açıp kendi şarkılarınızı dinlemek.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “GTA 5 Arabada Kendi Müziğini Dinleme” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.