Android’de Steam Anahtarları ve Kodları Nasıl Kullanılır?

30.09.2022
Android’de Steam Anahtarları ve Kodları Nasıl Kullanılır?

Bu yazıda, Android’de Steam anahtarları ve kodlarının nasıl kullanılacağıdır. Steam, Valve’den video oyunları için popüler bir dağıtım hizmetidir. Normal bir oyun sitesi olmanın yanı sıra Steam, hile karşıtı önlemler ve sosyal ağ gibi başka özellikler de sunuyor. Steam’e erişmek için ücretsiz bir Steam hesabına ve bir oyun istemcisine ihtiyacınız var. Steam’deki hediye kartları veya cüzdan kartları, Steam’de oyun satın almaya yardımcı olur. Steam hediye kartınız veya cüzdan kodunuz varsa, oyun satın almadan önce profilinizde kullanmanız gerekebilir. Steam anahtarı, Steam oyun platformundan oyunu indirip oynamanıza izin veren benzersiz bir koddur.Steam hediye kartları ve cüzdan kodları, kendi Steam cüzdanınıza para eklemenin veya arkadaşınıza veya aile üyenize mükemmel bir hediye vermenin kolay bir yoludur. oyun hediyesi.

Steam hediye kartları ve cüzdan kodları, Steam’de oyun, yazılım ve Steam’den satın alabileceğiniz diğer öğeleri satın almak için kullanılabilen hediye kartlarıyla aynı şekilde çalışır. Steam hediye kartlarını ve cüzdan kodlarını dünyanın dört bir yanındaki perakende mağazalarında çeşitli mezheplerde bulabilirsiniz. Aşağıda, Android’de Steam anahtarları ve kodlarını kullanma adımlarından bahsettik.

Android Mobile’da Steam kodları/anahtarları Nasıl Kullanılır?

Mobil Uygulamada Steam Anahtarlarını Kullanma

Adım 1: Cep telefonunuzda Steam Uygulamasını açın.

Adım 2: Steam Hesabınıza giriş yapın ve eğer buharınızı hatırlamıyorsanız, Steam Kimliğini Bulmanız gerekir.

Adım 3: Uygulamanın sol tarafında bulunan üç satıra dokunun.

Adım 4: Hesap Ayarlarını Seçin.

Adım 5: Steam Cüzdanınıza para ekleyin seçeneğini seçin.

Adım 6: Bir Steam Hediye Kartı veya Cüzdan Kodu Kullan’ı seçin.

Adım 7: Kodu girin ve gönderin.

Android'de Steam Anahtarları Nasıl Kullanılır?

Android’de Steam Anahtarları Nasıl Kullanılır?

Steam Mobil Uygulamasında Kodlar Nasıl Kullanılır?

Adım 1: Steam ana menüsünü açın ve Mağaza’ya dokunun.

Adım 2: Hemen, bazı ek seçenekler görünecektir. Hesap Ayrıntıları’nı seçin. Hesabınızın tüm ayrıntılarını görmek için üzerine dokunun.

Adım 3: Parametre listesini aşağı kaydırın ve Steam cüzdanınıza para ekle üzerine dokunun. Bu bağlantı sizi Steam cüzdanı yeniden yükleme sayfasına götürecektir.

Adım 4: Bu noktada ekranda göreceğiniz yeniden yükleme seçeneklerinin hiçbirine dokunmayın. Bununla tek yapmanız gereken, ilişkili banka kartınızdan hesabınıza para eklemek. Tıklanacak bağlantı Steam Hediye Kartı veya Cüzdan Kodu Kullan’dır.

Adım 5: İndirim kodunu veya hediye kartınızın numarasını yapıştırmak için metin alanını kullanın. Devam butonu ile bakiye ekleme işlemini onaylayacaksınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.