EdaMilka Kimdir

25.11.2020
EdaMilka Kimdir

EdaMilka, asıl adıyla Eda Eryurt 2000 yılında dünyaya gelmiştir. Günümüzde 20 yaşında olmaktadır. Bahçeşehir Üniversitesinde Yeni Medya bölümü okumaktadır. Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Peki EdaMilka kimdir?

EdaMilka Twitch

EdaMilka, asıl adıyla Eda Eryurt Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. 55 bini aşan takipçiye sahiptir. Yayınlarda genel olarak Sadece Sohbet, Valorant, Among Us, Street Fighter V, Phasmophobia kategorilerinde yayınlar yapmaktadır. Sesinin güzelliği ile söylediği şarkılar izleyicileri hayran bırakmaktadır.

EdaMilka Twitch: https://www.twitch.tv/edamilka

EdaMilka Instagram

EdaMilka, asıl adıyla Eda Eryurt Instagram üzerinde 37 gönderiye sahiptir. Yaklaşık 60 bin takipçisi bulunmaktadır. Canlı yayın yapacağı zaman Instagram hikayelerinde duyuru yapmaktadır. Aynı zamanda çekilişler de yapmaktadır. Takip etmenizi öneririz.

EdaMilka Instagram: https://www.instagram.com/eda.eryurt/?hl=tr

EdaMilka YouTube

EdaMilka, asıl adıyla Eda Eryurt YouTube platformu üzerinde 3 Mayıs 2018 tarihinden itibaren 1 adet video paylaşmıştır. Bu videoda ‘You Know I’m No Good’ şarkısını söylemektedir. Bu video 18 bin izlenmeyi geride bırakmıştır. Aynı zamanda 1100 aboneyi de geride bırakmış durumdadır.

EdaMilka YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCC4St2GI1LcxRs2PkQyIUFA/featured?view_as=subscriber

EdaMilka Twitter

EdaMilka, asıl adıyla Eda Eryurt Twitter platformu üzerinde yaklaşık bin takipçisi bulunmaktadır. Aktif olarak tweet paylaşmaktadır. Takip edip tweetlerini görebilirsiniz.

EdaMilka Twitter: https://twitter.com/Edaeryurt

EdaMilka Spotify

EdaMilka, asıl adıyla Eda Eryurt Spotify platformunda herkese açık olan 9 adet çalma listesi bulunmaktadır. Skin Harmony, werk my pussy out, Stream, Sevilen Yabancı, Chill, Nostalji, Özüm, Zevki Sefa, Sleep olarak 9 adet çalma listesi bulunmaktadır. 250’den fazla takipçisi bulunmaktadır.

EdaMilka Spotify: https://open.spotify.com/user/guneseryurt?si=UdqMy2oxRh-yQm9wNgx4KA

EdaMilka Discord

EdaMilka, asıl adıyla Eda Eryurt Discord sunucusu üzerinde 3 bin kişiden fazla kullanıcı bulunmaktadır. Discord sunucusunda istek şikayet, oyun sohbet, yayından klipler, film chat, tasarım, video foto chat gibi birçok sohbet kanalı bulunmaktadır.

EdaMilka Discord: https://discord.com/invite/KRgBGJW

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “EdaMilka Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.