En İyi Ücretsiz Steam Oyunları

18.06.2022
En İyi Ücretsiz Steam Oyunları

En iyi ücretsiz Steam oyunlarını bulmak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken Steam’i açmak, Kategoriler menüsüne bakmak ve Oynaması Ücretsiz’e tıklamak. Bu size en popüler oyunları hesaba katsanız bile ücretsiz Steam oyunları tam bir listesini verecektir. Popülerliklerine, oynanışlarının derinliğine ve onlarla olan kendi kişisel deneyimlerimize göre en iyi ücretsiz Steam oyunları inceliyoruz. Aşağıda listelenen oyunlar, hem para ödeyen hem de ödemeyen oyuncular için zengin deneyimlerle, tek bir kuruş bile harcamasanız bile sorunsuz bir şekilde oynanabilir. Ayrıca, çeşitli türleri keşfetmeye çalışıyoruz.

İşte En İyi Ücretsiz Steam Oyunlarının Listesi

World of Warships

World of Warships, II. Dünya Savaşı’nın araç atıcılarına dayanan ücretsiz bir deniz savaşıdır. WOW, tarihteki en ikonik savaş gemilerinden bazılarıyla büyük bir donanmaya komuta etmenizi sağlar. World of Warships, güzel estetiği nedeniyle yüksek puan aldı. Açık denizlerdeki yoğun muharebelerde güçlü savaş gemilerine komuta etmenin verdiği heyecanı üzerimizde tutalım. Düşman savaş gemilerini yok etmenin ve denizin altında batmalarını izlemenin verdiği zevk eşsizdir ve gemilerin çokluğu oyuncunun odağını etkileyici bir şekilde değiştirir. Oyun yeni başlayanlar için yavaş görünebilir, ancak sonunda muhtemelen farkına bile varmadan saatlerce bu oyuna dalmış olacaksınız. Bununla birlikte, savaş gemileri dünyası, ücretsiz buhar oyunları dünyasına cazip bir ektir.

Ücretsiz Steam Oyunları

Ücretsiz Steam Oyunları

Crossout

Crossout, canavar boyutunda makineler oluşturup inşa ettiğiniz ve bunları başkalarını patlayıcı çevrimiçi oyunlarda ezmek için kullandığınız kıyamet sonrası bir MMO aksiyon oyunudur. Bu temelde çocukluğunuzda Lego ile yaptığınız şeydi, ancak bilgisayarların büyüsü ile. Çevik küçük arabalardan zorlu arazi araçlarına kadar, eşit derecede büyük bir silah cephaneliğine sahip çok çeşitli araçlar inşa edebilirsiniz: elektrikli matkaplar, makineli tüfekler ve roketatarlar ve hatta sessiz olmasını istiyorsanız gizli jeneratörler için canice ellerinizi alın. . Yakınlaşmak. Böyle bir cephanelik ile Crossout’un neden Steam’deki en iyi ücretsiz oyunlardan biri olduğunu anlamak kolaydır.

Lost Ark

Lost Ark, uluslararası sahnede iki yıllık yarış ve içerik güncellemelerinden sonra korsanlar ve batı pazarına giriyor. Oynaması ücretsiz Smilegate RPG başlığı, heyecan verici aksiyon ve geleneksel MMO yapısını takip etmeyen 15 kategori içeriyor. Her sınıf zarar vermek üzere tasarlanmıştır, bu nedenle arka planda oynayan uzman bir terapist görmeyi beklemeyin. Onursal sandığı arayan iblisleri yenmek için ayağa kalkın, büyü yapın veya bir kılıç alın. Lost Ark daha iyi kontrolör desteği kullanabilir, ancak baskın ve yağma yaparken aksiyon RPG’si harcadığınız zamana (ve belki de paraya) değer.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM