Starbucks Hesabı Silme

08.06.2022
Starbucks Hesabı Silme

Starbucks Corporation, merkezi Seattle, Washington’da bulunan bir Amerikan kahve şirketi ve kahvehane zinciridir. Starbucks, Amerika Birleşik Devletleri’nde 13.279, Kanada’da 1.324, Japonya’da 989, Çin’de 851, Birleşik Krallık’ta 806, Güney Kore’de 556, Meksika’da 377, Meksika’da 291 olmak üzere 62 ülkede 20.891 mağazasıyla dünyanın en büyük kahvehane şirketidir. Tayvan, Filipinler’de 206, Türkiye’de 179, Tayland’da 171 ve Almanya’da 167.

Starbucks mağazaları, sıcak ve soğuk içecekler, tam kahve, mikro öğütülmüş hazır kahve, tam yaprak çay, hamur işleri ve atıştırmalıklar sunar. Çoğu mağaza ayrıca paketlenmiş yiyecekler, sıcak ve soğuk sandviçler ve bardak ve kase gibi ürünler de satar. Starbucks marka dondurma ve kahve de marketlerde satılmaktadır. Starbucks, 1971’de Seattle’da yerel bir kahve kavurma ve perakendeci olarak kurulduğundan beri, şirket hızla büyüdü. 1987’den beri Starbucks günde ortalama iki yeni mağaza açtı. Amerika Birleşik Devletleri veya Kanada dışındaki ilk mağaza 1990’ların ortalarında açıldı ve denizaşırı mağazalar şimdi Starbucks mağazalarının yaklaşık üçte birini oluşturuyor. 2009 yılında Amerika Birleşik Devletleri dışında 900 yeni mağaza açmayı planlayan şirket, 2008’den bu yana Amerika Birleşik Devletleri’nde 300 mağazasını kapattığını duyurdu. Aşağıda Starbucks hesabınızı silme adımları yer almaktadır.

Starbucks Hesabı Nasıl Silinir

Starbucks Hesabı Nasıl Silinir

Starbucks Hesabı Nasıl Silinir?

  1. Uygulamaya veya web sitesine kayıtlı e-posta hesabınızı açın.
  2. Şimdi bir e-posta oluşturun ve webmaster@starbucks.com e-posta adresini girin
  3. Konuya “hesabımı silme isteği” yazın.
  4. Şimdi onlardan hesabınızı veritabanlarından kaldırmalarını ve varsa tüm bilgilerinizi onlarla silmelerini isteyen bir e-posta yazın.

Alternatif olarak, web sitesi aracılığıyla hesap bilgilerinizi değiştirin.

  1. “http://starbucks.com/” URL’sine gidin
  2. Hesabınıza giriş yapın.
  3. Şimdi, sol menü bölümünde bulunan kişisel bilgiler, iletişim bilgileri, ödeme yöntemleri ve adres defteri gibi menü bağlantılarına tıklayın ve bilgilerinizi rastgele bir kişi olarak değiştirin.
  4. Bu arada bilgilerinizi değiştirdikten sonra sağ üstte KARTLARIM bölümüne gidin ve kartı çıkarın.
  5. Son olarak, hesabınızdan çıkış yapın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.