Neo Toprak Kimdir

12.06.2020
Neo Toprak Kimdir

Neo Toprak, Youtube üzerinde eleştiri kategorisi adı altında içerik üreten bir Youtuber’dır.. Youtube üzerinde iki adet kanalı bulunan Neo Toprak, ilk kanalında 340 bin aboneye diğer kanalında ise 90 bin aboneye sahiptir. Eleştiri videoları izlemesi keyifli ve oldukça yerinde eleştiri videolarıdır. Bu sayede oldukça sevilen bir Youtuber’dır, bunu zaten abone sayısından da anlayabilirsiniz. Neo Toprak Youtube üzerinde ki en gizemli kişilerden biridir, kendisi hakkında neredeyse hiç bir bilgi yoktur. Biz bu yazımızda Neo Toprak hakkında ki bilgileri elimizden geldiğince topladık ve sizler için derledik. Hadi Neo Toprak kimdir konumuza başlayalım!

Neo Toprak Yüzü

Neo Toprak ne yazık ki yüzünü gizlemektedir. Hiçbir sosyal medya uygulamasından yüzüne erişemezsiniz, Instagram gibi platformları çok aktif olarak kullanmamaktadır, kullandığı tek platform Dlive canlı yayın uygulaması ve Youtube uygulamasıdır. Bu platformlarda da podcast havasında içerikler ürettiği için ne yazık ki yüzü görünmemektedir. Belki yüzünü gizlemek gibi bir amacı yoktur, bunu bilemeyiz. Dediğimiz gibi sosyal medya üzerinde yüzünü paylaşmamaktadır.

Neo Toprak Dlive

Dlive aynı Twitch gibi bir canlı yayın platformudur. Neo Toprak bu platformu oldukça aktif kullanmaktadır. Aşağıda bulunan linke tıklayarak Neo Toprak’ın Dlive kanalına gidebilirsiniz.

https://dlive.tv/neotoprak

Neo Toprak Instagram

Neo Toprak dediğimiz gibi Instagram uygulamasını ne yazık ki aktif olarak kullanmamaktadır. Sadece story yani hikaye paylaşımları yapmaktadır. Gönderi paylaşımı çok nadir bir şekilde yapmaktadır. Yine de aşağıda bulunan linke tıklayarak Neo Toprak’ın Instagram hesabına ulaşabilirsiniz.

https://www.instagram.com/neotoprak_/

Neo Toprak Oynadığı Oyunlar

Neo Toprak’ın üretmiş olduğu videoların ana teması sadece konuşmak olduğu için izleyenlerin sıkılmaması adına arka plana rastgele bir oyun videosu yerleştirmektedir. Bu oyun videoları Youtube üzerinde bulunan hazır videolardır. Ne yazık ki Neo Toprak bu oyunlar hakkında bir bilgi vermiyor bu nedenden ötürü bizimde bir bilgimiz bulunmamaktadır.

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için Neo Toprak kimdir konusunu ele aldık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Neofanpage dedi ki:

  Neo toprak:
  Adı: Sadık Toprak
  Yaş:24 yaşında
  3 kız kardeşi var
  Kuşadası’nda yaşıyor
  Saçı siyah
  TEŞEKKÜRLER