2020’nin İlk Çeyreğinde En Çok Satan 3 Cep Telefonu

15.06.2020
2020’nin İlk Çeyreğinde En Çok Satan 3 Cep Telefonu

Cep telefonları günümüzün olmazsa olmazlarındandır. Yer yüzünde 7 milyar insan varsa %95’i cep telefonu kullanmaktadır. Artık cebimizde bulunan bu telefonlar sayesinde bilgisayarda yapabildiğimiz her şeyi kolay ve zahmetsiz bir şekilde yapabiliyoruz. Hal böyle olunca da insanlar yeni bir cep telefonu modeli çıkınca direk ona yöneliyor. Biz bu yazımızda sizler için 2020’nin ilk çeyreğinde en çok satan 3 cep telefonunu araştırdık ve listeledik. Hadi başlayalım!

3-) Xiaımi Redmi 8A

Xiaomi Redmi 8A

3 Milyon Satış

2-) Xiaomi Redmi Note 8 

Xiaomi Redmi Note 8

8 Milyon Satış

1-) Apple Iphone 11

Apple Iphone 11

11 Milyon Satış

Evet Apple bu konuda da tekrardan birinci olmayı başarıyor. Bu yılın sonunda da bu listenin başında Apple‘ın olabileceğini tahmin etmek pek zor değil. Apple’ın bu denli bir satış rakamına ulaşmasına alışığız. Apple oldukça kaliteli ve ürünlerine güvenen bir markadır. Birçok insan Apple markasının ürünlerini gözü kapalı bir şekilde satın almaktadır. Apple kullanıcılarına güven duygusunu en iyi aşılayan en iyi cep telefonu markalarından biridir. Eğer sizde bir Apple marka cep telefonu almayı düşünüyorsanız hiç düşünmeden satın alabilirsiniz. Apple ürünleri gerçekten kaliteli ürünlerdir.

Evet bu yazımızda sizler için 2020 yılının ilk çeyreğinde en çok satan 3 adet telefonu derledik ve paylaştık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.