CSGO Kaç Tane Global Var?

03.04.2021
CSGO Kaç Tane Global Var?

CSGO oyununda rütbeler oyuncular için çok ama çok önemli bir unsurdur. Yüksek rütbede ki oyuncular düşük rütbedeki oyunculara nazaran çok daha ciddi oynarlar. Bundan dolayı yüksek rütbede ki maçlar çok daha çekişmeli geçer. CSGO kaç tane Global var sorusunun cevabı oyuncular tarafından oldukça merak edilmektedir. Bildiğiniz üzere Global yani Global Elite rütbesi oyunda bulunan en yüksek rütbedir. Haliyle bu rütbede ki oyuncular oyunda ki en iyi oyunculardır diyebiliriz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan asıl konumuza geçelim.

CSGO Nedir?

Dünyaca popüler olan CSGO oyunu 21 Ağustos 2012 tarihinde Valve firması tarafından oyuncular için yayınlanmıştır. Günümüzde oyunun yapımcılığını ve geliştirme sürecini hala Valve firması üstlenmektedir. CSGO oyunu klasik bir bomba kurma oyunudur. Counter Strike serisinin son oyunudur.

CSGO Kaç Tane Global Var?

CSGO oyununda 18 adet rütbe vardır ve bu rütbelerden en yükseği ise Global Elite yani bilinen adıyla Global rütbesidir. Oyunun en yüksek rütbesi olmasından dolayı bu rütbede ki oyuncular oyunu en iyi oynayan oyunculardır. Birçok CSGO oyuncusu bu rütbeye çıkmak için her gün onlara dereceli maç oynamaktadır. Bazıları bu maçları kazanırken bazıları ise ne yazık ki kaybetmektedir. Bundan dolayıdır ki yüksek rütbelerde ki oyuncular çok ama çok azdır. Silver ve Nova gibi rütbelerden yükselmek çok daha kolayken Supreme rütbesinden Global rütbesine yükselmek çok daha zordur. Hal böyle olunca CSGO oynayan oyuncuların sadece %0.3’ü Global rütbesindedir. Kaç tane global var sorusuna net bir cevap vermek imkansızdır. Global olan oyuncular sürekli o rütbede kalmadıkları için bu sayı sürekli değişmektedir. Bu nedenden ötürü en doğru cevap yüzdelik olarak verilen cevaptır.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “CSGO Kaç Tane Global Var?” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.