Galaxy Watch 4’te Google Asistan Nasıl Kurulur?

25.05.2022
Galaxy Watch 4’te Google Asistan Nasıl Kurulur?

Google’ın yaygın olarak bulunan ve düzenli olarak kullanılmaya değer en iyi konuşma yapay zekasına sahip olduğu tartışılmaz. Bu nedenle, nihayet bileğinize erişmeniz yalnızca bir anlama gelebilir. Bağlı cihazlarınızın karşılayabileceği genel rahatlıkta bir artış. Ama artık burada olduğunu bildiğimize göre, özelliğin Galaxy Watch 4’ünüzde çalışmasını nasıl sağlayacaksınız? Bu makale, Google Asistan kurmak ve ihtiyacınız olanı yapmasını istemek için izlemeniz gereken adımları listeler.

Galaxy Watch 4’te Google Asistan Nasıl Kurulur?

Asistanı Galaxy Watch 4’e İndirme

Bu süreçteki ilk adım, desteklenen bir bölgede yaşıyorsanız Galaxy Watch 4 veya Galaxy Watch 4 Classic’te görünmesi gereken Asistan uygulaması için bir güncelleme indirmek olacaktır. Güncellemeyi bulmak için aşağıda listelenen adımları izleyin.

  1. Google Play Store uygulamasını bulun .
  2. Menünün en altına gidin.
  3. Uygulamalarım üzerine dokunun .
  4. Spot Assistant ve güncellemeyi başlatın. Tamamlandığında, Uygulama Döngüsü içinde yepyeni bir Asistan Simgesi göreceksiniz.
Galaxy Watch 4 Google Asistan

Galaxy Watch 4 Google Asistan

Asistanı Galaxy Watch 4’te Yapılandırma

Google Asistan Uygulamasını Galaxy Watch 4’te başlatın ve aşağıda listelenen adımları izleyin.

  1. Başlayın üzerine dokunun.
  2. Ardından, etkinleştirmek için Telefonda aç üzerine dokunun.

Yukarıdaki komut istemine dokunduysanız, akıllı telefonunuzda yeni bir dizi iletişim kutusunun açıldığını fark edeceksiniz (aşağıdaki resimlerde gösterilmiştir). Aşağıdaki adımlar, tercihlerinize göre vermeniz gereken kararları içerecek ve Ses Eşleştirme, Kişisel Sonuçlar ve Ses Kaydetme gibi özellikleri yapılandırmanızı gerektirecektir. Son özellik, kliplerinizi Asistan’ı geliştirmek için kayıt içeriğini analiz edecek olan gözden geçirenlerle paylaşacak. Bu, Google Asistan’ı Galaxy Watch 4’ünüzde sorunsuz çalışacak şekilde yapılandırmanın sona erdiğini gösterir, ancak Asistan’a donanım düğmeleriyle erişmek istiyorsanız, Ana Sayfa Düğmesini hızlı erişim anahtarı olarak nasıl ayarlayacağınızı göstereceğimiz için okumaya devam edin.

Asistanı Fiziksel Bir Düğmeyle Nasıl Etkinleştirirsiniz?

Android Telefonunuzda Galaxy Wear Uygulamasını açın ve aşağıda listelenen adımları izleyin.

  1. Saat ayarları üzerine dokunun.
  2. Sonraki, Gelişmiş Özellikler.
  3. Giriş Tuşu alt bölümünün altında, Basılı tutun ve seçin.
  4. Şimdi, açılır menüden Asistan’ı seçin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.