Elanur Pat Kimdir

27.06.2020
Elanur Pat Kimdir

Elanur Pat herkes tarafından tanınan Twitch yayıncısıdır. Twitch’de RunalexX kullanıcı adı ile yayınlar açarak kitle toplamıştır. Elanur Pat’ın ‘’Bela’’ isimli şarkısı YouTube’da milyonlarca dinlenerek daha da ün kazanmıştır. 20 yaşında olan Elanur Pat Bilgisayar Programcılığı 1. Sınıf öğrencisidir. Yayıncılığa arkadaşlarından destek aldığını belirten Elanur Pat Twitch’de 200 bini geçkin takipçisi vardır. Şu sıralar Twitch’de pek aktif değildir en son açtığı yayın 20 günü geçmiştir. Kendisi Instagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarında daha çok aktiftir. Instagram’da ki gönderilerinde aldığı beğeni sayısı 300 bin’i geçmektedir. Gelecek günlerde Netflix’te yayınlanacak Exathlon yarışma programında yarışmacı olarak kendini göstermektedir. Elanur Pat’ın oyun sevdası erkek kardeşi sayesindedir. İlk oynadığı oyunlardan bahsedersek, Counter Strike 1.6 ve GTA San Andreas’tır. Elanur Pat’ın en sevdiği oyun tarzı FPS tarzı oyunlardır. En çok oynadığı oyun ise CS:GO’dur. Twitch’de izlemekten keyif aldığı yayıncılar ise Elraenn, RaufBaba ve Wtcn’dır. “Elanur Pat kimdir?” sorusunun cevabını sizler için paylaştık, sıra Elanur Pat hakkında en çok merak edilenlerde.

Elanur Pat Doğum Tarihi

Elanur Pat 30 Aralık 2000 doğumludur. 2020 itibari ile 20 yaşındadır.

Elanur Pat Nereli

Elanur Pat aslen Ordu’ludur.

Elanur Pat Eğitim Durumu

Elanur Pat Bilgisayar Programcılığı 1. Sınıf öğrencisidir, bunun yanı sıra WEB Developer & Grafik Tasarım ile ilgilendiği biliniyor.

Elanur Pat Instagram

Instagram’ı aktif kullanan Elanur Pat Instagram’da “@elanur” kullanıcı adı ile kendi fotoğraflarını, anılarını gönderi veya hikaye olarak paylaşmaktadır. Elanur Pat’ın Instagram’da ki toplam gönderi sayısı 55’tir. Elanur Pat’ın Instagram takipçisi şuan itibari ile 878 bindir.

https://instagram.com/elanur

Elanur Pat Twitch

Elanur Pat, RunalexX isimli kullanıcı adı ile yayın açarak büyük bir kitle toplamıştır. Elanur Pat’ın Twitch yayınları genellikle oyun içeriklidir. Oyun oynamayı seven Elanur Pat Twitch’den önce de sabahlara kadar oyun oynadığını belirtmektedir. Elanur Pat’ın açmış olduğu yayınlar 1 milyonu aşkın görüntülenmeye ulaşmıştır.

https://www.twitch.tv/elanur

Elanur Pat YouTube

6 Mayıs 2017 tarihinde YouTube kanalı açan Elanur Pat’ın YouTube’da 235 bin abonesi bulunmaktadır.

https://www.youtube.com/channel/UCafuajJI29f503YlTzs5B5w

Elanur Pat Twitter

Twitter’a Kasım 2018 tarihinde katılan Elanur Pat Twitter’da aktif bir şekilde Twitter’ı kullanıp Tweet atmaktadır.

https://twitter.com/elanurtw?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Eauthor

Bu yazımızda siz değerli okurlarımız için “Elanur Pat kimdir?” sorusunu detaylı bir şekilde cevaplandırdık. Yazı hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden belirtebilirsiniz. Wroxe herkese iyi günler diler!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.