Akıllı TV’nizde Netflix’ten Nasıl Çıkış Yapılır?

26.11.2021
Akıllı TV’nizde Netflix’ten Nasıl Çıkış Yapılır?

Netflix, akıllı TV’niz de dahil olmak üzere güneşin altındaki her cihazda kullanılabilir. Netflix’i kurduktan sonra, bilgilerinizi hatırlamalı ve oturumunuzu açık tutmalıdır. Ancak, akıllı TV’nizde Netflix’ten çıkış yapmanız gerekebilir. Belki başka biri oturum açmak istiyor ya da TV’yi satıyorsunuz. Sebep ne olursa olsun, herhangi bir akıllı TV’de Netflix’ten çıkmak kolaydır.

Herhangi Bir Akıllı TV’de Netflix’ten Nasıl Çıkış Yapılır?

Bu talimatlar, akıllı TV uygulamasını kullanırken Netflix oturumunun nasıl kapatılacağına ilişkindir. Netflix’i TV’nizde Chromecast veya oyun konsolu gibi başka bir sistem üzerinden kullanıyorsanız adımlar değişiklik gösterecektir.

  1. Netflix uygulamasını açın. Henüz yapmadıysanız, uzaktan kumandanızdaki Return tuşuna sürekli basarak ulaşabileceğiniz ana ekrana gidin.
  2. Menüyü açmak için uzaktan kumandanızda Sol tuşuna basın.
  3. Basın Aşağı vurgulamak etmek için uzaktan yardım al sonra basın Seç düğmesine.
  4. Basın Aşağı vurgulamak etmek için uzaktan oturumunu kapatma ardından, basın Seç düğmesine.
  5. Oturumu kapatmak istediğinizden emin olup olmadığınız sorulacak. Onaylamak için Seç düğmesine basın.

Netflix'ten

Netflix Yeniden Yükle ve Netflix’ten Çık için manuel olarak ulaşabilirsiniz. ABD’de Netflix uygulamasını yeniden yüklemeyi yapmayı unutmayın. Bir Netflix Yukarı menüsüne erişemiyorsanız Yardım alınından giden yoldan bulamıyorsanız, yoldan gelmek için uzaktan kumandayı kullanmak: Aşağı, Yukarı Sağ, Yukarı, Sol, Sağ, Yukarı , Yukarı, Yukarı, Yukarı . Size Yardım sayfasına yönlendirilecektir. Oturumu kapattıktan sonra, başka bir Netflix hesabında hoşunuza gidecektir. Bunun için yaklaşık tamamlamayı, bu alıştırmayı tamamlamayı unutmayın.

Uygulama Olmadan Akıllı TV’nizde Netflix’i İzleyin

Netflix’ten nasıl yapılacak bir şey içinde gereçler için her şey bu. Akıllı TV’nizde Netflix uygulamasına sahip olmak izlemenin en kolay yolu olsa da tek yöntem bu değildir. Netflix’i hesaplamaz, Windows PC ve daha fazla TV’nize bağlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM