Okan Serbes Kimdir

21.05.2021
Okan Serbes Kimdir

Okan Serbes YouTube platformunda çoğunlukla spor, vlog ve Amerika ile ilgili videolar çekerek tanınmıştır. Uzun süre önce Vücut Geliştirme sporu ile tanışmış ve kendisini geliştirmiştir. Hedeflerinden birisinin Amerika’ya gitmek olduğunu söyleyen Okan Serbes bu hedefini gerçekleştirerek kendisini bir üst seviyeye çıkardı. Kendisi Amerika’ya taşındığı ilk zamanlarda genellikle UBER/LYFT videoları çekerek kendi hayatını bizlere sunmaktaydı. Şu anda ise şarkılara klipler, tanıtım filmleri, fotoğraf çekimleri gibi birçok imkan sunabilen Serbes Film’in sahibi ve kurucusudur. Üniversite’de Yönetim Bilişim Sistemleri eğitimi almış olup, ilk yılını İngilizce hazırlık okuyarak toplamda 5 yıl eğitim görmüştür. Şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinde yaşamını sürdüren Okan Serbes Kimdir?

Okan Serbes Kaç Yaşında ?

Okan Serbes 1994 tarihinde İstanbul’un Bakırköy ilçesinde doğmuştur. Şu an yani 2021 itibari ile 27 yaşındadır.

Okan Serbes Boy

Sıkça sorulan sorulardan bir tanesi de genç fenomenin boyu olmuştur. Okan Serbes 187 cm boyundadır.

Okan Serbes YouTube

Kendisi 2 Şubat 2015’de kanal kurup düzenli videolarını aynı yıl içerisinde atmaya başlamıştır. Videoları genellikle vlog, spor ve antrenman tarzı videolar içermektedir. Şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nin Florida eyaletinden vlog tarzı videolar atmaktadır. Okan Serbes’in YouTube Platformunda 513 Bin abonesi bulunmaktadır. Dilerseniz Okan Serbes’in YouTube kanalına buradan ulaşabilirsiniz.

Okan Serbes Instagram

Instagram’da okanserbes adı ile takipçilerine günlük hayatından kesitler ve genellikle kişisel fotoğraflarını gönderi olarak atmaktadır. Okan Serbes’in Instagram’da 132 bin takipçisi bulunmaktadır. Dilerseniz Okan Serbes’in Instagram hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Kullandığı Ekipman Ve Programlar

Sony a7 III
Sony a6500 | Sigma 30 mm 1.4 Lens
Nikon d5300 18-55 Kit Lens | Nikon 35mm 1.8G Lens
Rode Shotgun Video Mic
Adobe Premiere
Adobe After Effect
Filmora Wondershare

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Okan Serbes Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.