iOS İçin En İyi Müzik Oyunları

18.07.2022
iOS İçin En İyi Müzik Oyunları

Çoğu insan müzikle dolu farklı macera oyunları oynayarak eğlenmeyi sever. Müzik oyunları çok çekicidir ve her alandan birçok kullanıcı tarafından kolayca ele alınabilir. Güvenilirlikleri ve yetenekleri nedeniyle bazı uygulamalara her türlü müzik dahildir. Birçoğu benzersiz özellikleri ve özellikleri ile farklıdır. Müzik artık hayatımızın bir parçası ve bazılarımız müzik çalmayı bile seviyoruz. Müzik çalmak için hem gerçek hem de sanal enstrümanlarımız var. Ancak video oyunları oynarken müzik oluşturmaktan daha ilginç ne olabilir.

Müzik, insan kültürü için gerekli bir şeydir ve akılda kalıcı bir ritim veya tanıdık sözler duyduğumuzda çalmaktan kendimizi alamıyoruz. Ayrıca, en iyi müzik oyunları, ritmik aksiyondan dansa ve şarkı söylemeye veya bazen sadece basit eski müzik beğenisine kadar birçok yaratıcı yolla müzik ve oynanışı uyumlu hale getirmeyi başardı. Bu tür müzik oyunlarının oynanışı, oyuncularla anlamlı ve etkileşimlidir. Müzik oyunları, oyun modunun tüm özelliklerini ve işlevlerini açıklamak için çeşitli yollara sahiptir. Her seviye, kullanıcılar tarafından çalınacak farklı müzik türlerini içerir.

En İyi Müzik Oyunları

SongPop 2

Adından da anlaşılacağı gibi, bu oyun müzik endüstrisi hakkındaki derin bilginizi test etmek için tasarlanmıştır. SongPop 2’nin konsepti, uygulama tarafından çalınan bir şarkının kısa bir ses klibini dinledikten sonra bir şarkının veya sanatçının adını tahmin etmektir. Bu yüzden müzik endüstrisine ilişkin anlayışınızı beyin fırtınasına aktarmakta fayda var; aksi takdirde sizin için ağır olacak ve bunun yerine uygulamayı silecektir. Ayrıca oyunun kaliteli ses, daha fazla oynatma listesi ve reklamsız bir sürüm sunan premium bir sürümü için ödeme yapabilirsiniz. Dünyanın her yerinden çevrimiçi şarkı severlere meydan okumak için PvP veya çok oyunculu modu seçebilirsiniz. Ancak, bu oyunun en büyük dezavantajı, en son Android bilgi yarışması oyunlarının aksine, daha sık tanıtmak için reklamlardan teşvik almanın bir yolu olmasıdır.

Piano Tiles 2

Bu mutlak bir mücevher, müthiş bir hız ve çarpıcı kullanıcı arayüzü sayesinde. Oynamak oldukça basittir. Tek yapmanız gereken melodiye göre siyah çinilere dokunmak; kimseyi kaçırmadığından emin olmak. Oyun, sizi her zaman heyecanlandıran klasik, patlama, orijinal gibi farklı türde şarkılardan oluşuyor. Birinci sınıf sesle, şarkılar can sıkıntısının yakınlaşmasına asla izin vermez. Becerinizi test eden bir meydan okuma modu var. En iyi oyuncu olmak için daha fazla zorlukla yüzleşin ve birçok bonus kazanın.

En İyi Müzik Oyunları

En İyi Müzik Oyunları

Beat Fever

Beat Fever konsepti çok basittir ve iPhone ve iPad’de müzik oyunları oynamayı sevenler için özel olarak tasarlanmıştır. Tüm zorluklarla yüzleşmek ve oyunda bir adım önde olmak için şarkının melodisini çalmanız yeterli. Bu oyunda farklı zorluklar da mevcuttur. Bu oyunda karakterinizi geliştirmek için kişiselleştirme özelliklerini de kullanabilirsiniz. Beats Fever, oyuncuların süslü müziğin keyfini çıkardığı ve gelen notaları yakaladığı bir sanal gerçeklik ritim oyunudur. Ünlü müzik ajanslarından lisanslı parçalar, kolay ve sezgisel oyun, yüksek kaliteli grafikler ve sürükleyici ortamlar ile bu oyun her yaştan oyuncu içindir. Bu oyun Zayn Malik, Sia, Shu, Pitbull, Kaskade, Macklmore, MGMT gibi günümüzün ünlü sanatçılarının en yeni şarkılarını içeriyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.