Hype Çağrı Ergün Kimdir

26.01.2021
Hype Çağrı Ergün Kimdir

Çağrı Ergün bilinen adıyla Hype, Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Ek olarak Freelancer yazılımcılık ve Çeşitli mobil web programlamalar yapmaktadır. Aynısinemalar adı altında bir müzik grubu vardır. Grupta baterist eksiği olunca yarım kalan bir müzik grubu halini almıştır. Peki Hype Çağrı Ergün kimdir?

Hype Çağrı Ergün Twitch

Çağrı Ergün bilinen adıyla Hype, Twitch platformunda canlı yayınlar yapmaktadır. Twitch platformunda yaklaşık olarak 300 bin takipçiye sahiptir. Genel olarak Sadece Sohbet, Rust, Risk, Gartic Phone, Rival Stars Horse Racing, Outlast, Talkshow ve Podcast, Pummel Party kategorilerinde canlı yayınlar yapmaktadır. Aynı zamanda Big Boss Life ekibinin bir üyesidir.

Hype Çağrı Ergün Twitch: https://www.twitch.tv/hype

Hype Çağrı Ergün Instagram

Çağrı Ergün bilinen adıyla Hype, Instagram platformunda 21 gönderi paylaşmıştır. Aynı zamanda 90 bini aşan takipçi sayısına sahiptir. Instagram üzerinde eğlenceli videolar ve güzel fotoğraflar paylaşmaktadır. Hikayelerinde ise canlı yayın duyurularını ve günlük hayatından ufak videolar paylaşmaktadır.

Hype Çağrı Ergün Instagram: https://www.instagram.com/aynisinemalar/

Hype Çağrı Ergün YouTube

Çağrı Ergün bilinen adıyla Hype, YouTube platformuna 3 Şubat 2016 tarihinde katılmıştır. 3 Şubat 2016 tarihinden beri 257 video yüklemiştir. Toplamda 257 video ile 6 milyon görüntülenmeyi geride bırakmıştır. Aynı zamanda 70 bin aboneyi geride bırakmıştır. YouTube kanalında canlı yayınlarda oynadığı oyunları, kesitleri, şarkılarını paylaşmaktadır.

Hype Çağrı Ergün YouTube: https://www.youtube.com/AyniSinemalar

Hype Çağrı Ergün Twitter

Çağrı Ergün bilinen adıyla Hype, Twitter platformunu Nisan 2011 tarihinde oluşturmuştur. 13 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Son tweetini ise 10 Haziran 2018 tarihinde paylaşmıştır.

Hype Çağrı Ergün Twitter: https://twitter.com/aynisinemalar

Hype Çağrı Ergün Discord

Çağrı Ergün bilinen adıyla Hype, Discord sunucusunda 30 bini aşkın üye bulunmaktadır. Bu sunucuda Sohbet, mikrofonsuzlar odası, katman yazılar, katman spor, oyun önerim var, klipler buraya gelsin, galeri foto, katman caps tasarım, müzik bot, video link, dizi film müzik önerileri, emoji önerileri, katman oyun sohbet, kütüphane gibi birçok metin kanalı bulunmaktadır. Bunların aksine birçok sesli sohbet kanalı da bulunmaktadır. Siz de Discord sunucusuna katılıp yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

Hype Çağrı Ergün Discord: https://discord.gg/hype

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Hype Çağrı Ergün Kimdir” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.