Valorant Yeni Harita

04.04.2021
Valorant Yeni Harita

Riot Games tarafından geliştirilip yayınlanmış olan Valorant, birinci şahıs nişancı video oyunudur. 2 Haziran 2020 tarihinde erişime kapalı beta döneminden çıkıp oyun severler ile buluşmuştur. Oyunda 5 adet harita mevcuttur hatta Valorant en son ICEBOX haritasını 13 Ekim 2020 tarihinde oyuna ekledi. Neredeyse 6 ay sonra yeni haritanın ipucuları ortaya çıktı. Valorant yeni harita hakkında daha detaylı bilgilere bakalım.

Valorant Yeni Arap Haritası

6 ay aradan sonra Valorant oyununa yeni bir harita dahil edileceği söylentisi ortaya çıktı. Öncelikle yeni haritanın bir Arap Ülkesine ait olacağı söylentileri ortaya çıkmıştı hatta bu haritada duvarda Arapça yazılar olacak ve kurak bir iklim olacak. Valorant Arabistan sadece 9 saniyelik bir fragman yayınladı. Fragmanda ‘savaş zamanında bombalardan korkmayın’ diyor ekranda ise haritanın bir kısmı gözüküyor. Daha sonra ise Arapça olarak ‘Hazır olun’ yazısı çıkıyor ekrana.

Valorant Yeni Harita Zarfları

Daha sonra ise Ascent haritasının belli başlı 4 yerinde yeni eklemeler görüldü. İlk olarak Saldıranlar başlangıç tarafında yerde bir örtü ve üzerinde Killjoy’un ayakakbıları, yastıklar, içecekler ve bir zarf bulunmaktadır. Zarfta ise Killjoy’un bir kalp tuttuğu görülmektedir. İkinci zarf ise Savunucular başlangıcında 2 adet bisiklet ve üzerinde Cypher’ın şapkası bulunmaktadır. Zarfı açtığınızda ise Cypher’ın parmağını şıklattığı ve bir kalp çıktığı görülmektedir. Üçüncü zarf ise saldıranlar tarafında ‘A Lobi’ bölgesinde masanın üzerinde bulunmaktadır. Masanın yanındaki sandalyede ise oyuncak bir ayıcığın önünde dondurma olduğu görülebilmektedir fakat Zarfı açtığınızda ise Brimstone ve oyuncak ayıcığın dondurma yediği görülmektedir. Sonuncu zarf ise Savunucular tarafının Orta bölgesinde bulunan Pizza bölgesinde bir zarf ve Jett’in bıçağı duruyor. Zarfı açtığınızda ise Jett’in pizza yediğini görebilirsiniz. Kısacası bu zarfların yeni harita ile alakalı olabileceği söyleniyor.

Valorant Yeni Harita İsmi

Valorant Leaks 31 Mart tarihinde paylaştığı tweette ‘New Map Name: Foxtrot’ yazılı bir paylaşımda bulunmuştur. Bu ise ‘Yeni Harita Adı: Foxtrot’ anlamına gelmektedir. Daha sonra ‘No pictures, no nothing just a name’ olarak ekleme yaptı. Bu ise ‘Resim yok, Hiçbir şey yok, sadece isim var’ anlamına gelmektedir.

Valorant Yeni Harita Yüklenme Müziği

Yeni haritanın yüklenme müziği sızdırıldı fakat bu müzik 29 saniyedir.

Valorant Yeni Harita Ne Zaman Gelecek

Yeni haritanın 3. bölüm 1. kısım’da gelmesi bekleniyor.

Bu blog yazımızda siz değerli okurlarımız için “Valorant Yeni Harita” konusunu detaylı bir şekilde anlattık. Umarız ki bu yazımız sizin için faydalı olmuştur. Yazımız hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı alt tarafta bulunan yorumlar bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Wroxe olarak herkese iyi günler dileriz!

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.