Rıdvan Çakmak Kimdir ?

11.01.2022
Rıdvan Çakmak Kimdir ?

Rıdvan Çakmak işini en iyi yapan edebiyat roman yazarlarından birtanesidir. Son yıllarda artık iyice yaygınlaşan kitapları mevcut. Sosyal medya üzerinden bir çok insanın takip ettiği yazardır.
Rıdvan Çakmak tarafından yazılan son kitap “Bedeni Büyüten Kalp”, İkinci Adam Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur. Bir kişi tarafından begenilmiştir. Son haftalarda iyice yayılan kitap. Bir çok kitap severler tarafından begenilmiştir.

Fiyat konusunda çok makul bütcelere satmakta. 23 yaşında Artvin’li Rıdvan Çakmak, son dönemin en çok dikkat çeken Youtuber’leri arasında yer alıyor. Özellikle Türkiye’de Yunanistan bayrağı, Azerbaycan’da Türkiye bayrağı ve Ayasofya’da Yunanistan bayrağıyla fotoğraf çektirmek gibi videolarıyla adından söz ettirip, gün geçtikçe popülerleşiyor. 2010 yılından beri Youtube’da yer alan ancak parlaması 10 yılı bulan Rıdvan çakmak yeni bir konsetp bulup bu konsepte devam edecek gibi görünüyor.

2014 yılında kurduğu ve “Sosyal deney , kamera şakası , çılgın videolar” çeken Rıdvan Çakmak, şu aralar Youtube en yükselen isimleri arasında yer alıyor.
Rıdvan Çakmak, Deneme, Edebiyat, Roman kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Bedeni Büyüten Kalp, İç Bulantım olarak sayılabilir. Rıdvan Çakmak kitapları; İkinci Adam Yayınları, X Large Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.